چهارمین دوره علمی پژوهشی"دعوت" برگزار می شود.

چهارمین دوره علمی پژوهشی"دعوت" برگزار می شود.
روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم (ع) – سید روح الله دعائی مدیر روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم (ع) اعلام کرد: چهارمین دوره علمی پژوهشی "دعوت" با عنوان "از سیاستگذاری تا مهندسی فرهنگی؛ گام هایی نو در دانش فرهنگ و ارتباطات" از 13 تا 17 شهریور ماه توسط پژوهشکده باقرالعلوم (ع)، در تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم(ع): سید روح الله دعائی مدیر روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم (ع) اعلام کرد: چهارمین دوره علمی پژوهشی "دعوت" با عنوان "از سیاستگذاری تا مهندسی فرهنگی؛ گام هایی نو در دانش فرهنگ و ارتباطات" از 13 تا 17 شهریور ماه توسط پژوهشکده باقرالعلوم (ع) و با همکاری دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، گروه علمی و پژوهشی دعوت، انجمن علمی دانشجویان دانشکده معارف اسلامی و گروه فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق علیه السلام در تهران برگزار می شود.

سید روح الله دعائی افزود: دوره های علمی پژوهشی "دعوت"، هرساله به همت دانشجویان رشته معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق (ع) در تابستان برگزار می شود و حوزه های گوناگون دانش فرهنگ و ارتباطات در جهت تحقق بخشی به دانش بومی این دانش مورد تبیین و واکاوی قرار می گیرد.

وی گفت:حوزه های در نظر گرفته شده جهت ارائه محتوا در چهارمین دوره علمی و پژوهشی دعوت عبارتند از: "جایگاه سیاستگذاری فرهنگی در دانش فرهنگ و ارتباطات"، "مبانی نظری سیاستگذاری فرهنگی، رویکردها، مدل ها و نظریات"، "مسائل سیاستگذاری فرهنگی در جمهوری اسلامی ایران، چالش ها و افق های آینده"، "سازمان ها و سیاست های فرهنگی در جمهوری اسلامی ایران، از وضعیت کنونی تا وضع مطلوب" و "جایگاه مهندسی فرهنگی و پیوست نگاری در مدیریت و سیاستگذاری فرهنگی در جمهوری اسلامی ایران".

دعایی تصریح کرد: دکتر مخبر دزفولی (دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی)، حجت الاسلام والمسلمین دکترسید مهدی خاموشی (رئیس سازمان تبلیغات اسلامی)، دکتر حسن بنیانیان (رئیس سابق حوزه هنری)، سید احمد سادات(رئیس شبکه العالم)، دکتر مجید وحید، دکتر کیومرث اشتریان، دکتر حسام الدین اشنا، دکتر ابراهیم فیاض، دکتر محمد هادی همایون(معاون سابق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون آموزشی دانشگاه امام صادق(ع))، دکتر حسین رضی(قائم مقام اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی)، دکتر حسین کچوئیان، دکتر مهدی منتظر قائم، دکتر محمدسعید مهدوی کنی(ریاست دانشکده معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق(ع))، حجت الاسلام دکتر رضایی و دکتر نادر جعفری هفتخوانی از جمله شرکت کنندگان و سخنرانان چهارمین دوره علمی و پژوهشی "دعوت" هستند.

لازم به ذکر است: علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.dawat.ir مراجعه نمایند.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

به گزارش مدیریت ارتباطات و روابط عمومی پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی، جوایز مسابقه کتابخوانی که با حمایت مسئول محترم پژوهشکده و همت مدیریت ارتباطات و رسانه برگزار شد، در مراسمی که به مناسبت میلاد امام رضا علیه السلام برپا گشت، به 8نفر از برگزیدگان به رسم یادبود اهدا گردید.
به همت پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام: وبینار روایت یاری، بازاندیشی بر یاری‌گری‌ عمومی

به همت پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام: وبینار روایت یاری، بازاندیشی بر یاری‌گری‌ عمومی

گروه مطالعات اجتماعی پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی باقرالعلوم(علیه‌السلام) در نظر دارد طی برنامه پژوهشی «روایت یاری»، ابعاد و سازوکارهای یاریگری عمومی در برابر بیماری کرونا را موضوع یک مطالعه و بازاندیشی جمعی قرار بدهد.

پر بازدیدترین ها

دعوت به همکاری پژوهشی

دعوت به همکاری پژوهشی

پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام تنها پژوهشکده‌ای است که به صورت رسمی، مأموریتش پژوهش برای تبلیغ است. پیشتیبانی علمی و پژوهشی از تبلیغات اسلامی یک امر زمین‌مانده است و بسیاری از نیازهای فرهنگی کشور دلالت بر این دارد که تبلیغات اسلامی نیاز به تحرک، سازماندهی و بازنگری در سیاست‌ها، فرایندها و تأمین اثرگذاری مورد نیاز را دارد.
فراخوان مقاله شماره نهم و دهم فصلنامه علمی – تخصصی مطالعات معنوی

فراخوان مقاله شماره نهم و دهم فصلنامه علمی – تخصصی مطالعات معنوی

محمدحسین کیانی با اعلام فراخوان شماره های نهم و دهم مجله گفت: علاقمندان می توانند مقالات خود را به دفتر مجله ارسال کنند.
فراخوان مقاله دوفصلنامه علمی-ترویجی مطالعات معنوی

فراخوان مقاله دوفصلنامه علمی-ترویجی مطالعات معنوی

برخی موضوعات پیشنهادی که می‌تواند مسئلۀ یک مقاله برای دوفصلنامۀ‌ مطالعات معنوی قلمداد شود، به شرح زیر است. روش تألیف مقالات در اکثر موارد به‌گونۀ قوم‌نگارانه (مردم‌نگاری بر پایۀ مشاهده و مصاحبه برای شناخت الگوی فعالیت‌های معنوی‌ ـ عرفانی یک نحله) و تجربه‌نگارانه (در اینجا به‌معنای ثبت و تحلیل یک تجربۀ اجتماعی در حوزۀ عرفان و معنویت) است:
Powered by TayaCMS