چاپ اولین جلد از سری کتابهای پروژه داستانهای اعتقادی مخصوص گروه سنی (د)

چاپ اولین جلد از سری کتابهای پروژه داستانهای اعتقادی مخصوص گروه سنی (د)
به گزارش روابط عمومي پژوهشکدۀ باقرالعلوم عليه السلام:حسن رضایی مدیر گروه سایت پژوهه در گزارشی اعلام کرد:در پی بررسی های دقیق از سوی کارشناسان بخش پاسخ به شبهات دینی پژوهه، گروه به این نتیجه رسید که یکی از ابزارهایی که از سوی ملحدین در آثار خود ـ چه در کتابهای الحادی و چه در پایگاه های اینتزنتی ـ بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، ارائه مطالب الحادی در قالب داستان، شعر و مطالب طنز آلود می باشد. این در حالی است که به دلائل مختلف، تا کنون کار در خور توجهی در این زمینه ـ مخصوصا در گروه سنی کودکان (د) ـ انجام نگرفته است. با توجه به نیاز مبرم فعالیت در این زمینه، بخش پاسخ به شبهات دینی پژوهه (که از سال 87 در زمینه مقابله با مطالب ضد دين  مندرج در سایتهای الحادی، اقدام به پاسخگويي شبهات کرده اند) پروژه داستانهای اعتقادی را نیز از سال 89 در دستور کار خود قرار داد.

رضایی افزود: در این راستا، با اساتید خبره رایزنی متعددی شد که پس از پیگیری های مداوم و بررسی شرایط افراد توانمند در این زمینه، این پروژه به آقای علی مهر و تیم داستان نویس ایشان واگذار گرديد.

مدیر گروه سایت پژوهه تأکید کرد: اولین کتاب از این سری داستانها برای گروه سنی «د» و با عنوان «مامان خدا کجاست؟» نهایی و آماده چاپ شده و به زودی در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

پر بازدیدترین ها

No image

اتمام نگارش مقالات پروژه سیره پیامبر اعظم( ص)

کار نگارش و تدوین مقالات سیره پیامبر اعظم (ص) از مجموعه کلان پروژه فرهنگ نامه جامع علوم اسلامی و انسانی با عنوان «فرهنگ سیره نبی اعظم » پایان یافت.
نگارش مقالات پروژه دولت امویان شام و اندلس

نگارش مقالات پروژه دولت امویان شام و اندلس

کار نگارش و تدوین مقالات پروژه دولت امویان شام و اندلس از مجموعه کلان پروژه فرهنگ نامه جامع علوم اسلامی و انسانی با عنوان «فرهنگ نامه دولت امویان شام و اندلس» در مراحل نگارش بوده و به زودی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.
اجرای مراحل نهایی نگارش مقالات پروژه زندگانی امام حسین(ع) در پژوهشکده باقرالعلوم(ع)

اجرای مراحل نهایی نگارش مقالات پروژه زندگانی امام حسین(ع) در پژوهشکده باقرالعلوم(ع)

کار نگارش و تدوین مقالات پروژه زندگانی امام حسین(ع) از مجموعه کلان پروژه فرهنگ نامه جامع علوم اسلامی و انسانی با عنوان «فرهنگ نامه زندگانی امام حسین(ع)» در مراحل نهایی نگارش بوده و به زودی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.
No image

اتمام نگارش اولین جلد از مجموعه پاسخ به سوالات و شبهات دینی در پژوهشکده باقرالعلوم (ع)

حسن رضایی مدیر گروه سایت پژوهه در گزارشی اعلام کرد: کار نگارش و تدوین اولین جلد از مجموعه پاسخ به سوالات و شبهات دینی با عنوان «ناسازگاری در قرآن؛ توهم یا واقعیت» پایان یافت.
Powered by TayaCMS