چاپ اولین جلد از سری کتابهای پروژه داستانهای اعتقادی مخصوص گروه سنی (د)

چاپ اولین جلد از سری کتابهای پروژه داستانهای اعتقادی مخصوص گروه سنی (د)
به گزارش روابط عمومي پژوهشکدۀ باقرالعلوم عليه السلام:حسن رضایی مدیر گروه سایت پژوهه در گزارشی اعلام کرد:در پی بررسی های دقیق از سوی کارشناسان بخش پاسخ به شبهات دینی پژوهه، گروه به این نتیجه رسید که یکی از ابزارهایی که از سوی ملحدین در آثار خود ـ چه در کتابهای الحادی و چه در پایگاه های اینتزنتی ـ بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، ارائه مطالب الحادی در قالب داستان، شعر و مطالب طنز آلود می باشد. این در حالی است که به دلائل مختلف، تا کنون کار در خور توجهی در این زمینه ـ مخصوصا در گروه سنی کودکان (د) ـ انجام نگرفته است. با توجه به نیاز مبرم فعالیت در این زمینه، بخش پاسخ به شبهات دینی پژوهه (که از سال 87 در زمینه مقابله با مطالب ضد دين  مندرج در سایتهای الحادی، اقدام به پاسخگويي شبهات کرده اند) پروژه داستانهای اعتقادی را نیز از سال 89 در دستور کار خود قرار داد.

رضایی افزود: در این راستا، با اساتید خبره رایزنی متعددی شد که پس از پیگیری های مداوم و بررسی شرایط افراد توانمند در این زمینه، این پروژه به آقای علی مهر و تیم داستان نویس ایشان واگذار گرديد.

مدیر گروه سایت پژوهه تأکید کرد: اولین کتاب از این سری داستانها برای گروه سنی «د» و با عنوان «مامان خدا کجاست؟» نهایی و آماده چاپ شده و به زودی در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

به گزارش مدیریت ارتباطات و روابط عمومی پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی، جوایز مسابقه کتابخوانی که با حمایت مسئول محترم پژوهشکده و همت مدیریت ارتباطات و رسانه برگزار شد، در مراسمی که به مناسبت میلاد امام رضا علیه السلام برپا گشت، به 8نفر از برگزیدگان به رسم یادبود اهدا گردید.

پر بازدیدترین ها

No image

اتمام نگارش مقالات پروژه سیره پیامبر اعظم( ص)

کار نگارش و تدوین مقالات سیره پیامبر اعظم (ص) از مجموعه کلان پروژه فرهنگ نامه جامع علوم اسلامی و انسانی با عنوان «فرهنگ سیره نبی اعظم » پایان یافت.
No image

اهداف گروه پژوه

No image

معرفی گروه پژوهه

Powered by TayaCMS