نشست علمی روش امیرالمؤمنین علی(ع) در برخورد با حاکمان

نشست علمی روش امیرالمؤمنین علی(ع) در برخورد با حاکمان

پژوهشکده باقرالعلوم (ع) برگزار می کند؛

نشست علمی روش امیرالمؤمنین علی(ع) در برخورد با حاکمان

روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم (ع) ـ نشست علمی روش امیرالمؤمنین علی(ع) در برخورد با حاکمان  با حضور  حجت الاسلام و المسلمین استاد نجم الدین طبسی پنج شنبه 4 اسفند ساعت 9 الی 11 صبح در پژوهشکده باقرالعلوم (ع) برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم(ع): نشست علمی روش امیرالمؤمنین علی(ع) در برخورد با حاکمان با حضور حجت الاسلام و المسلمین استاد نجم الدین طبسی از سوی گروه دانشنامه صحابه در پژوهشکده باقرالعلوم (ع) برگزار می گردد.

این نشست با هدف بررسی و تحللیل نحوه تعامل و یا تضاد امیرالمؤمنین (ع) با مخالفان در موضوعات 1- شرکت در جنگ ها، 2- قبول مسوولیت ها از طرف حکام 3- شرکت در نماز جماعت و 4- ازدواج روز پنجشنبه در سالن آمفی تئاتر پژوهشکده برگزار می گردد.

علاقمندان می توانند برای شرکت در این نشست به محل همایش واقع در قم - میدان مصلی – سالن آمفی تئاتر پژوهشکده باقرالعلوم (ع) مراجعه نمایند.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

به گزارش مدیریت ارتباطات و روابط عمومی پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی، جوایز مسابقه کتابخوانی که با حمایت مسئول محترم پژوهشکده و همت مدیریت ارتباطات و رسانه برگزار شد، در مراسمی که به مناسبت میلاد امام رضا علیه السلام برپا گشت، به 8نفر از برگزیدگان به رسم یادبود اهدا گردید.
Powered by TayaCMS