انتشار شماره چهارم فصلنامه مطالعات معنوی

انتشار شماره چهارم فصلنامه مطالعات معنوی

روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم(علیه السلام) - سردبیر فصلنامه مطالعات معنوی گفت: فصلنامه مطالعات معنوی وابسته به گروه جنبش های معنوی پژوهشکده باقرالعلوم(ع) تاکنون به انتشار دو پیش شماره و سه شماره اصلی همت گماشته است.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم (علیه السلام): محمد حسین کیانی با اشاره به اینکه مجموعا 5 شماره (2 پیش شماره و سه شماره اصلی) از این مجله چاپ شده است از آماده به چاپ شدن شماره چهارم فصلنامه مطالعات معنوی با موضوع «عرفان و جنبش های نوپدید معنوی» خبر داد.

وی افزود: در این شماره که به زودی وارد بازار نشر خواهد شد عناوینی چون "جهانی شدن و معنویت گرایی" نوشته مهناز فرهمند، "تلاشی در سنخ شناسی جنبش های نوپدید معنوی ایران"به همت بهزاد حمیدیه،" جنبش های دینی و مواجهه بنیادین عرفانی " نوشته محمدحسین کیانی آمده است.

این محقق حوزوی و دانشگاهی خاطر نشان کرد: "ریاضت مشروع (آثار معنوی ـ معرفتی آن)" توسط محمد جواد رودگر و " معیار سنجش و تمییز شهود رحمانی از شهود شیطانی " با تلاش حسن معلمی به رشته تحریر در آمده است.

محمد حسین کیانی در ادامه با توضیحاتی در مورد دیگر مقالات این شماره گفت:"نسبت عرفان و شریعت نزد عرفای اسلامی به همت  علی آقانوری و قادر حافظ و " مبانی شریعت گریزی در عرفان های نوظهور " نوشته هادی ترکمنی است.

وی در پایان یادآور شد: در این شماره گزارش نشست علمی ای با عنوان"علل پیدایش و گسترش عرفان واره ها و راه کارهای مقابله با آنها "  آمده است.

 

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

پر بازدیدترین ها

فراخوان مقاله شماره نهم و دهم فصلنامه علمی – تخصصی مطالعات معنوی

فراخوان مقاله شماره نهم و دهم فصلنامه علمی – تخصصی مطالعات معنوی

محمدحسین کیانی با اعلام فراخوان شماره های نهم و دهم مجله گفت: علاقمندان می توانند مقالات خود را به دفتر مجله ارسال کنند.
No image

آزادي معنوي

Powered by TayaCMS