تخريب کامل 29 مسجد شيعيان بحرين و سکوت مجامع اسلامي و جهاني + اعتصاب غذاي جوانان بحريني

تخريب کامل 29 مسجد شيعيان بحرين و سکوت مجامع اسلامي و جهاني + اعتصاب غذاي جوانان بحريني

از سوي ديگر، اعتصاب غذاي جوانان انقلاب 14 فوريه در بحرين وارد دومين روز خود شد. اين درحالي است که مجامع بين المللي هنوز هيچ واکنشي به اين موضوع از خود نشان نداده اند.جوانان انقلاب بحرين در بيانيه اي، با درخواست دوباره از مجامع بين المللي براي توقف تجاوزگري ها عليه ملت بحرين، اعلام کردند بدليل محاصره بيمارستانها و کنترل آنها توسط اشغالگران سعودي، سلامت اعتصاب کنندگان در معرض خطر قرار دارد .

نيروهاي سعودي و بحريني عصر ديروز 2 مسجد ديگر را در منطقه "العکر" در استان "الوسطي" تخريب کردند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شبکه العالم، نيروهاي سعودي و بحريني ديروز پس از تخريب مسجد "الانوار" در شهر "الديه"، براي جلوگيري از هرگونه تجمع، بصورت گسترده اقدام به شليک گاز اشک آور کردند.

در شهر "النويدرات" نيز نيروهاي سعودي مسجد "المؤمن" را که از بزرگترين مساجد بحرين به شمار مي رفت تخريب کردند.

** اعلام همبستگي با بازداشت شدگان

جمعيت ملي وفاق اسلامي فردا پنج شنبه را روز "همبستگي با بازداشت شدگان در بحرين" اعلام کرده که قرار است طي آن فعالان بحريني با خانواده بازداشت شدگان ديدار کنند.

** اعتصاب جوانان انقلاب

از سوي ديگر، اعتصاب غذاي جوانان انقلاب 14 فوريه در بحرين وارد دومين روز خود شد. اين درحالي است که مجامع بين المللي هنوز هيچ واکنشي به اين موضوع از خود نشان نداده اند.

جوانان انقلاب بحرين در بيانيه اي، با درخواست دوباره از مجامع بين المللي براي توقف تجاوزگري ها عليه ملت بحرين، اعلام کردند بدليل محاصره بيمارستانها و کنترل آنها توسط اشغالگران سعودي، سلامت اعتصاب کنندگان در معرض خطر قرار دارد.

جوانان انقلاب بحرين در اين بيانيه با اظهار تعجب درباره ادعاي سازمانهاي بين المللي درباره دفاع از حقوق بشر و سکوت آنها درقبال نقض آشکار حقوق مردم بحرين، از مواضع و معيارهاي دوگانه اين سازمانها و مجامع بين المللي انتقاد کردند.

** تظاهرات پاکستاني ها در حمايت از مردم بحرين

صدها تن از شهروندان پاکستاني ديروز در حمايت از ملت بحرين در شهر کراچي دست به تظاهرات زدند.

تظاهرکنندگان با محکوم کردن دخالت نظامي نيروهاي سعودي در بحرين، سرکوب مردم اين کشور را بي سابقه توصيف کرده، و اعلام کردند اين سرکوب بيانگر همدستي آمريکا و غرب و رژيم آل خليفه در بحرين است.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

به گزارش مدیریت ارتباطات و روابط عمومی پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی، جوایز مسابقه کتابخوانی که با حمایت مسئول محترم پژوهشکده و همت مدیریت ارتباطات و رسانه برگزار شد، در مراسمی که به مناسبت میلاد امام رضا علیه السلام برپا گشت، به 8نفر از برگزیدگان به رسم یادبود اهدا گردید.
به همت پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام: وبینار روایت یاری، بازاندیشی بر یاری‌گری‌ عمومی

به همت پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام: وبینار روایت یاری، بازاندیشی بر یاری‌گری‌ عمومی

گروه مطالعات اجتماعی پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی باقرالعلوم(علیه‌السلام) در نظر دارد طی برنامه پژوهشی «روایت یاری»، ابعاد و سازوکارهای یاریگری عمومی در برابر بیماری کرونا را موضوع یک مطالعه و بازاندیشی جمعی قرار بدهد.

پر بازدیدترین ها

No image

چالش هاي نظري و آسيب هاي عملي داعيه داران فمنيسم

پژوهشگر حوزه مطالعات زن و خانواده از اتمام تاليف و تدوين كتابي با عنوان «نقد فمنيسم از منظر نويسندگان غربي» خبر داد و گفت: اين كتاب مي كوشد با استناد به يافته هاي متفكران غربي، برخي از چالش هاي نظري و آسيب هاي عملي داعيه داران فمنيسم را آشكار سازد.\
No image

اطلاعیه معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه های علمیه

معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه های علمیه با انتشار اطلاعیه ای نکاتی را برای اطلاع طلاب متقاضی مسکن یادآوری کرد.
Powered by TayaCMS