انتشار 7 نرم افزار تحت اندروید با موضوعات اسلامی در پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام

انتشار 7 نرم افزار تحت اندروید با موضوعات اسلامی در پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام

روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم (علیه السلام) – مهندس مهدی رحمتی از انتشار 7 نرم افزار تحت اندریود با موضوعات اسلامی در گروه فناوری اطلاعات پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام خبر داد. ذیلاً به شرح مختصری از نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده اند جهت استحضار، اظهارنظر، انتقاد و هرگونه بهره برداری می پردازیم:

رحمتی افزود: نرم افزار اول، نرم افزار ابوطالب است که این نرم افزار بر اساس مقاله حضرت ابوطالب علیه السلام که در جلد دوم کتاب دایره المعارف صحابه پیامبر اعظم نوشته شده، تهیه گردیده و در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

رحمتی با اشاره به نرم افزار بانوی بهشتی خاطر نشان کرد: این نرم افزار بر اساس مقاله حضرت زهرا (سلام الله علیها) که در جلد اول کتاب دایره المعارف صحابه پیامبر اعظم صل الله علیه و آله و سلم نوشته شده است تهیه شده و در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

وی افزود نرم افزار نشان شیعه یک نرم افزار جامع مذهبی موبایل ویژه ماه محرم ، صفر و حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام که شامل: ترجمه کتاب لهوف، ترجمه کتاب رمز المصیبه، ترجمه کتاب مقاتل الطالبین، ترجمه کتاب خصائص الحسینیه و ... است و منبع این نرم افزار وب سایت پژوهه تبلیغ (www.rcb.com) می باشد.

مهندس رحمتی درمورد نرم افزار اصول و مبانی مداحی گفت: این نرم افزار اصول و مبانی مداحی شامل شامل: فلسفه عزاداری، اولین مداحان، اهمیت مراسم عزاداری از زبان ولایت، علت عظمت قیام اباعبدلله علیه السلام، فلسفه قیام امام حسین علیه السلام، اصول و مبانی مداحی از دیدگاه رهبر، اصل پیام اصل محبت و ... است که منبع آن وب سایت پژوهه تبلیغ (www.rcb.com) می باشد.

وی افزود: نرم افزار روضه مجموعه ای از روضه ها از اساتید مشهور کشور است که از سایت پژوهه تبلیغ جمع آوری شده است.

همچنین ایشان اضافه کردند که: نرم افزار روشنای پژوهش نرم افزار جامع معرفی پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام نیز در این گروه تهیه گردیده که در آینده ای نزدیک منتشر خواهد شد.

ایشان در پایان با اشاره به نرم افزار تقویم عبادی پارسایان افزود: این نرم افزاری برای تنظیم برنامه های عبادی بندگان پارسا در طول روز هفته و ماه و سال مطابق با ماه های قمری بر اساس کتاب تقویم عبادی پارسایان تهیه گردیده که آینده ای نزدیک در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

گفتنی است علاقه مندان می توانند دریافت این نرم افزارها به لینک زیر مراجعه فرمایند.

 

     ابوطالب

                                                  

 

          بانوی بهشتی

نشان شیعه

اصول مداحی

 

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

به گزارش مدیریت ارتباطات و روابط عمومی پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی، جوایز مسابقه کتابخوانی که با حمایت مسئول محترم پژوهشکده و همت مدیریت ارتباطات و رسانه برگزار شد، در مراسمی که به مناسبت میلاد امام رضا علیه السلام برپا گشت، به 8نفر از برگزیدگان به رسم یادبود اهدا گردید.
به همت پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام: وبینار روایت یاری، بازاندیشی بر یاری‌گری‌ عمومی

به همت پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام: وبینار روایت یاری، بازاندیشی بر یاری‌گری‌ عمومی

گروه مطالعات اجتماعی پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی باقرالعلوم(علیه‌السلام) در نظر دارد طی برنامه پژوهشی «روایت یاری»، ابعاد و سازوکارهای یاریگری عمومی در برابر بیماری کرونا را موضوع یک مطالعه و بازاندیشی جمعی قرار بدهد.

پر بازدیدترین ها

No image

سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی...

حجت الاسلام مهدی اسماعیلی مدیر گروه حدیث پژوهشکده در مورد سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی..." گفت: این سخن تا قرن دهم در هیچ یک از کتب روائی شیعی وجود ندارد.
روز حجاب و عفاف

روز حجاب و عفاف

دوره تربیت مدرس کتاب «انسان 250 ساله» برگزار می‌شود.

دوره تربیت مدرس کتاب «انسان 250 ساله» برگزار می‌شود.

کارگروه مکتب امام خمینی (رحمه الله علیه) پژوهشکده باقرالعلوم (علیه السلام) با همکاری مؤسسه صهبا برگزار می نماید: دوره تربیت مدرس کتاب انسان 250 ساله
Powered by TayaCMS