برگزاری اولین جلسه بررسی تاریخ سینمای ایران در پژوهشکده باقرالعلوم(ع)

برگزاری اولین جلسه بررسی تاریخ سینمای ایران در پژوهشکده باقرالعلوم(ع)
حجت الاسلام و المسلمین رادنیک مدیر محترم شورای راهبردی و سایت فیلمنوشت اعلام کردند:
اولین جلسه از سلسله جلسات بررسی تاریخ سینمای ایران، به همت سایت تحلیلی پژوهشی «فیلمنوشت» در سالن همایش های پژوهشکده باقرالعلوم(ع) برگزار شد. 
در این جلسه که در روز چهارشنبه ۲۹ فروردین سال جاری برگزار شد فیلم «سگ کشی» اثر تحسین شده بهرام بیضایی، پخش و مورد نقد و بررسی قرار گرفت. 
در این سلسله جلسات که به صورت هفتگی برگزار میشود در هر دو هفته یک کارگردان صاحب نام و آثار شاخص وی مورد بازبینی و نقد قرار میگیرد. هدف از برگزاری این جلسات بازشناسی سینمای ایران به عنوان یک کالای فرهنگی بوده و در راستای شعار سال و حمایت از کالای ایران برگزار میشود.
سایت «فیلمنوشت» به عنوان متولی برگزاری این جلسات تلاش دارد با معرفی و پخش آثار شاخص سینمای ایران زمینه بازشناسی سینمای  بومی را برای علاقه مندان این عرصه فراهم کند و بستری باشد برای رشد و شناخت ظرفیت های فرهنگی سینمای ایران. سایت تحلیلی پژوهشی «فیلمنوشت» از علاقه مندان به سینمای ایران دعوت میکند در این جلسات که بصورت هفتگی روزهای چهارشنبه عصر برگزار میشود حضور یابند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده مطالب و مقالات بیشتر فیلمنوشت را دنبال کنید:

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

پر بازدیدترین ها

No image

سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی...

حجت الاسلام مهدی اسماعیلی مدیر گروه حدیث پژوهشکده در مورد سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی..." گفت: این سخن تا قرن دهم در هیچ یک از کتب روائی شیعی وجود ندارد.
Powered by TayaCMS