پژوهشکده باقرالعلوم(ع) نمایشگاه دائمی آثارش را برگزار می کند

پژوهشکده باقرالعلوم(ع) نمایشگاه دائمی آثارش را برگزار می کند روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم (علیه السلام)- سید روح الله دعائی از برپایی نمایشگاه دائمی کتب پژوهشکده باقرالعلوم(ع) در مصلای قم خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم (علیه السلام): مدیر روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم (ع) با اعلام این خبر گفت: بیش از 200 عنوان کتاب از آثار و کتاب هایی که به همت پژوهشکده باقرالعلوم (ع) به زیور طبع آراسته شده است، در نمایشگاه و فروشگاه این پژوهشکده عرضه می شود.

وی افزود: از شاخص ترین این آثار موسوعه های ائمه اطهار (علیهم السلام)، مجموعه نفیس دائرة المعارف صحابه پیامبر(ص)، که چندی پیش رونمایی شده بود، شروح صحیفه سجادیه، حاکمان شیعه،سازمان های مردم نهاد و ... است.

مدیر روابط عمومی پژوهشکده با ارائه توضیحاتی در مورد بقیه کتب ارائه شده در این نمایشگاه خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه عناوینی همچون مطالعات استراتژیک فرهنگی، مجموعه مقالات توسعه فرهنگی دینی، عرائس الحدیث، هویت دینی و آموزه های چالش برانگیز معاصر، هویت دینی جوانان، بانوان نمونه، بررسی تطبیقی شیوه های جمع آوری کتاب های حدیثی، اخلاق و ادب در تبلیغ و بسیاری دیگر از کتب پژوهشی در عرصه علوم انسانی اسلامی عرضه شده است.  

دعائی در مورد ساعت بازدید از این نمایشگاه گفت: علاقمندان می توانند در ساعت اداری از ساعت7 و 30  تا ساعت 14و 30 دقیقه بعد ار ظهر از این نمایشگاه بازدید نمایند.

لازم به ذکر است: این نمایشگاه واقع در میدان مصلای قم جنب بلوار نیایش برگزار شده است.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

به گزارش مدیریت ارتباطات و روابط عمومی پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی، جوایز مسابقه کتابخوانی که با حمایت مسئول محترم پژوهشکده و همت مدیریت ارتباطات و رسانه برگزار شد، در مراسمی که به مناسبت میلاد امام رضا علیه السلام برپا گشت، به 8نفر از برگزیدگان به رسم یادبود اهدا گردید.
به همت پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام: وبینار روایت یاری، بازاندیشی بر یاری‌گری‌ عمومی

به همت پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام: وبینار روایت یاری، بازاندیشی بر یاری‌گری‌ عمومی

گروه مطالعات اجتماعی پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی باقرالعلوم(علیه‌السلام) در نظر دارد طی برنامه پژوهشی «روایت یاری»، ابعاد و سازوکارهای یاریگری عمومی در برابر بیماری کرونا را موضوع یک مطالعه و بازاندیشی جمعی قرار بدهد.

پر بازدیدترین ها

دعوت به همکاری پژوهشی

دعوت به همکاری پژوهشی

پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام تنها پژوهشکده‌ای است که به صورت رسمی، مأموریتش پژوهش برای تبلیغ است. پیشتیبانی علمی و پژوهشی از تبلیغات اسلامی یک امر زمین‌مانده است و بسیاری از نیازهای فرهنگی کشور دلالت بر این دارد که تبلیغات اسلامی نیاز به تحرک، سازماندهی و بازنگری در سیاست‌ها، فرایندها و تأمین اثرگذاری مورد نیاز را دارد.
فراخوان مقاله شماره نهم و دهم فصلنامه علمی – تخصصی مطالعات معنوی

فراخوان مقاله شماره نهم و دهم فصلنامه علمی – تخصصی مطالعات معنوی

محمدحسین کیانی با اعلام فراخوان شماره های نهم و دهم مجله گفت: علاقمندان می توانند مقالات خود را به دفتر مجله ارسال کنند.
فراخوان مقاله دوفصلنامه علمی-ترویجی مطالعات معنوی

فراخوان مقاله دوفصلنامه علمی-ترویجی مطالعات معنوی

برخی موضوعات پیشنهادی که می‌تواند مسئلۀ یک مقاله برای دوفصلنامۀ‌ مطالعات معنوی قلمداد شود، به شرح زیر است. روش تألیف مقالات در اکثر موارد به‌گونۀ قوم‌نگارانه (مردم‌نگاری بر پایۀ مشاهده و مصاحبه برای شناخت الگوی فعالیت‌های معنوی‌ ـ عرفانی یک نحله) و تجربه‌نگارانه (در اینجا به‌معنای ثبت و تحلیل یک تجربۀ اجتماعی در حوزۀ عرفان و معنویت) است:
Powered by TayaCMS