شناسایی، بررسی و پاسخ دهی به شبهات سایت های الحادی

شناسایی، بررسی و پاسخ دهی به شبهات سایت های الحادی

با تلاش پژوهشکده باقرالعلوم (ع) رخ داد؛

شناسایی، بررسی و پاسخ دهی به شبهات سایت های الحادی

روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم(ع) ـ مدیرگروه پاسخ به شبهات دینی پژوهشکده گفت: از مهمترین کارهای این گروه در سال گذشته، شناسایی، بررسی و پاسخ دهی به شبهات سایت های الحادی بوده است.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم(ع):حسن رضایی مدیر گروه پاسخ به شبهات دینی پژوهشکده در گزارش خود گفت: بخش پاسخ به شبهات در سال 1390 با شناسایی 27 سایت ضد دین - که در جهت تخریب اعتقادات دینی آحاد جامعه فعالیت می کردند- به بررسی مطالب آنها پرداخت. حاصل این تلاش شناسایی و دانلود بیش از 50 کتاب الحادی و همچنین صدها مقاله الحادی، آماده سازی حدود 4800 فیش جهت بررسی و پاسخگویی شد.

رضایی با اشاره به فعالیت های دیگر گروه گفت: در سال گذشته 44 مقاله روی سایت قرار گرفته وتدوین مجموعه پاسخ به سوالات گفتمان های دانش آموزی در 18 جلد با موضوعات احکام، روان شناسی، حجاب و عفاف، نحله های فکری و مذهبی، زنان در نیم سال دوم سال 90 به چاپ رسید و با استقبال گرم علاقمندان این عرصه روبرو شد.

وی تصریح کرد: این مجموعه در همان بدو چاپ با استقبال چشمگیر مخاطبین روبرو گشته، به گونه ای که بعد از گذشت چند روز از چاپ اول (3000 دوره)، چاپ دوم مجموعه(3000 دوره) عملیاتی شده و تماس های متعدد مراکز مختلف با گروه و تقاضای مجموعه مذکور نشان دیگری از این استقبال بود.

این مدیر پژوهشی با ارائه توضیحاتی در مورد دیگر کتابهای تدوین شده افزود: کتاب های «ناسازگاری در قرآن؛ توهم یا واقعیت!؟»، «تبیین براهین اثبات خدا با رویکرد پاسخ به شبهات پیرامون»، «بررسی تعامل اعراب مسلمان و ایرانیان با رویکرد پاسخ به شبهات پیرامون»، و کتاب داستان «مامان خدا کجاست؟» آماده چاپ شده اند.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

به گزارش مدیریت ارتباطات و روابط عمومی پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی، جوایز مسابقه کتابخوانی که با حمایت مسئول محترم پژوهشکده و همت مدیریت ارتباطات و رسانه برگزار شد، در مراسمی که به مناسبت میلاد امام رضا علیه السلام برپا گشت، به 8نفر از برگزیدگان به رسم یادبود اهدا گردید.

پر بازدیدترین ها

No image

سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی...

حجت الاسلام مهدی اسماعیلی مدیر گروه حدیث پژوهشکده در مورد سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی..." گفت: این سخن تا قرن دهم در هیچ یک از کتب روائی شیعی وجود ندارد.
روز حجاب و عفاف

روز حجاب و عفاف

دوره تربیت مدرس کتاب «انسان 250 ساله» برگزار می‌شود.

دوره تربیت مدرس کتاب «انسان 250 ساله» برگزار می‌شود.

کارگروه مکتب امام خمینی (رحمه الله علیه) پژوهشکده باقرالعلوم (علیه السلام) با همکاری مؤسسه صهبا برگزار می نماید: دوره تربیت مدرس کتاب انسان 250 ساله
Powered by TayaCMS