دوره آموزشی روش تحقیق و پایان نامه نویسی برای طلاب حوزه علمیه قم برگزار شد

دوره آموزشی روش تحقیق و پایان نامه نویسی برای طلاب حوزه علمیه قم برگزار شد

روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم (علیه السلام)- دکتر عظیم عابدینی گفت: به همت گروه ارزیابی پایان نامه های پژوهشکده باقرالعلوم (ع) و با همکاری حوزه علمیه قم کارگاه آموزشی بهبود روش های کیفی در تالیف پایان نامه برای طلاب نمونه سطح سه حوزه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم (علیه السلام):مدیر گروه ارزیابی پایان نامه های     پژوهشکده باقرالعلوم (ع) گفت: در این دوره ها که از اساتید مبرز روش تحقیق در علوم اسلامی بهره برده می شد به صورت نظری و عملیاتی انواع روشهای تحقیق و جمع آوری اطلاعات و همچنین تئوری های موجود در پژوهش بررسی و به مرحله اجرا رسید.

وی تصریح کرد: در این کارگاه ها با هدف آشنایی هرچه بیشتر طلاب سطح 3 حوزه با روش های برتر در تألیف و پژوهش به آسیب شناسی فرایند پایان نامه نویسی پرداخته شد.

این مدیر پژوهشی خاطر نشان کرد: یکی دیگر از اهداف این دوره ها آشنایی هرچه بیشتر طلاب با خلاء های علمی و معرفتی در جامعه و سوق دادن پژوهشگران برای انتخاب موضوعات اولویت دار کمتر توجه شده در جامعه دینی بوده است.

گفتنی است: گروه ارزیابی پایان نامه های پژوهشکده باقرالعلوم (ع) از گروه های فعال در زمینه مشاوره و بررسی پایان نامه های علوم انسانی اسلامی است.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

به گزارش مدیریت ارتباطات و روابط عمومی پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی، جوایز مسابقه کتابخوانی که با حمایت مسئول محترم پژوهشکده و همت مدیریت ارتباطات و رسانه برگزار شد، در مراسمی که به مناسبت میلاد امام رضا علیه السلام برپا گشت، به 8نفر از برگزیدگان به رسم یادبود اهدا گردید.
به همت پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام: وبینار روایت یاری، بازاندیشی بر یاری‌گری‌ عمومی

به همت پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام: وبینار روایت یاری، بازاندیشی بر یاری‌گری‌ عمومی

گروه مطالعات اجتماعی پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی باقرالعلوم(علیه‌السلام) در نظر دارد طی برنامه پژوهشی «روایت یاری»، ابعاد و سازوکارهای یاریگری عمومی در برابر بیماری کرونا را موضوع یک مطالعه و بازاندیشی جمعی قرار بدهد.
Powered by TayaCMS