دکتر سید مهدی خاموشی رئیس هیت امناء

دکتر سید مهدی خاموشی رئیس هیت امناء حجت الاسلام و المسلمین آقای دکتر سیدمهدی خاموشی در سال 1341 در تهران دیده به جهان گشود.
در سال 1360 راهی حوزه علمیه شده و مشغول تحصیل علوم حوزوی می‌شوند. و پس از اتمام دروس در سطوح مختلف 15 سال در درس خارج فقه و اصول اساتید گرانقدر خود تلمذ می‌کنند.
از سال 1361 همزمان با تحصیل علوم حوزوی در مقطع متوسطه تدریس می‌کردند.
در سال 1369 لغایت 1380 مدیریت آموزش مدرسه عالی شهید مطهری را بر عهده داشتند.
و از همان سال (1369) تا کنون عضو هیئت علمی دانشگاه بوده و هستند.
پس از سال‌ها فعالیت در مدرسه عالی شهید مطهری در سال 1380 با حکم مقام معظم رهبری عهده دار ریاست سازمان تبلیغات اسلامی کل کشور شدند.

ایشان رساله کارشناسی ارشد خود را با عنوان "جرم سیاسی در اسلام" دفاع کرده و رساله دکتری خود را با عنوان "بررسی فقهی و حقوقی اصل قانونی بودن جرائم و مجازات ها" دفاع کردند.

ایشان هم اکنون عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، عضو شورای فرهنگ عمومی کشور و عضو هیات امنای دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم می‌باشند.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

مشروح گزارش عملکرد گروه گلشن ابرار - مهر 1396

مشروح گزارش عملکرد گروه گلشن ابرار - مهر 1396

سابقه گلشن ابرار برمیگردد به مجموعه 110 جلدی دیدار با ابرار که در دهه هفتاد بنیانگذاری شد سپس در دو جلد اول و دوم گلشن ابرار تجمیع و چاپ گردید.

پر بازدیدترین ها

No image

سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی...

حجت الاسلام مهدی اسماعیلی مدیر گروه حدیث پژوهشکده در مورد سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی..." گفت: این سخن تا قرن دهم در هیچ یک از کتب روائی شیعی وجود ندارد.
نرم افزار اندروید روضه

نرم افزار اندروید روضه

این نرم افزار شامل مجموعه ای از روضه ها از اساتید مشهور کشور می باشد و به صورت رایگان در خدمت مؤمنین خصوصاً واعظین و مداحان و هموطنان عزیز قرار گرفته است.
نرم افزار اندروید ذکرها و لحظه ها

نرم افزار اندروید ذکرها و لحظه ها

این نرم افزار بر گرفته از کتابی با همین عنوان تالیف ملا محسن فیض کاشانی است. که اذکار وارده در لحظات مختلف اشاره می کند. این نرم افزار شامل هشت باب می باشد.
نرم افزار اندروید بانوی بهشتی

نرم افزار اندروید بانوی بهشتی

این نرم افزار شامل اطلاعاتی درباره زندگی نامه حضرت زهرا (سلام الله علیها) می باشد همچنین در این نرم افزار وقایع تاریخی دوران آن حضرت در موضوعات مختلف ارایه گردیده است.
نرم افزار اندروید مجالس روضه شوشتری

نرم افزار اندروید مجالس روضه شوشتری

این نرم افزار شامل 14 مجلس از سخنرانی های علامه شوشتری در ماه محرم و رمضان می باشد.
Powered by TayaCMS