امضای تفاهم نامه همکاری میان پژوهشکده باقرالعلوم (ع) و پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات

امضای تفاهم نامه همکاری میان پژوهشکده باقرالعلوم (ع) و پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات

امضای تفاهم نامه همکاری میان پژوهشکده باقرالعلوم (ع) و پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات

روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم (علیه السلام) – مدیر روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم (ع) از امضای تفاهم نامه میان پژوهشکده باقرالعلوم (ع) و پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم (علیه السلام): سید روح الله دعائی مدیر روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم (ع) با اعلام این خبر گفت: تفاهم نامه ای توسط دکتر حسین قشقایی رئیس پژوهشکده باقرالعلوم (ع) و دکتر یحیی طالبیان رئیس پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات امضا و در آن مقرر شد در 9 محور این دو نهاد باهم همکاری داشته باشند.

وی تاکید کرد: از محورهای این تفاهم نامه می توان به "اجرای طرح های تحقیقاتی و مطالعات مشترک در چارچوب مقررات پس از شناسایی موضوعات علمی و پژوهشی موردنیاز" اشاره کرد.

دعائی با اشاره به بند های بعدی این تفاهم نامه گفت: "استفاده از توان علمی طرفین در ارزیابی طرح ها و پروژه های تحقیقی پایان یافته دو طرف" ، "برگزاری همایشهای علمی، نشست ها و کارگاههای پژوهشی و آموزشی مشترک، با هدف پیشبرد اهداف مشترک  ، مبادله گزارش، اسناد و مدارک و اطلاعات پژوهشی بین یکدیگر با هدف غنی سازی منابع اطلاعاتی یکدیگر از مفاد این قرارداد است.

مدیر روابط عمومی پژوهشکده افزود: چاپ و انتشار مشترک آثار علمی و پژوهشی مرتبط در قالب کتاب، نرم افزار و ... و امکان بهره مندی جامعه علمی کشور از دستاوردهای علمی یکدیگر و همکاری در ایجاد پایگاههای اطلاع رسانی و فناوری اطلاعات (پایگاه اینترنتی، کتابخانه تخصصی و...) جزء توافق صورت گرفته میان این دو مرکز پژوهشی بود.

وی در خاتمه یادآور شد : این تفاهم نامه به مدت دوسال اعتبار و در صورت تمایل طرفین تمدید خواهد شد.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

پر بازدیدترین ها

No image

سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی...

حجت الاسلام مهدی اسماعیلی مدیر گروه حدیث پژوهشکده در مورد سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی..." گفت: این سخن تا قرن دهم در هیچ یک از کتب روائی شیعی وجود ندارد.
Powered by TayaCMS