دهمین جلسه مشترک مدیران گروههای دانشنامه پیامبراعظم (ص) برگزار شد.

دهمین جلسه مشترک مدیران گروههای دانشنامه پیامبراعظم (ص) برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم(ع): دهمین جلسه مشترک مدیران گروه های دانشنامه در سال جاری، با هدف بررسی روند پیشرفت کار گروههای علمی، مشکلات و راهکارها و ارتقای محتوای علمی مقالات با حضور علی اکبر نیکزاد مدیر دانشنامه و شرکت مدیران گروهها: آقایان جباران- بهشتی- آقانوری- اسدی و دبیران اجرائی گروهها روز یکشنبه 1/8/ 1390 در دفتر دانشنامه برگزار شد.

در این جلسه بخش دیگری از مدخل های مشترک گروه های علمی دانشنامه مورد بررسی قرار گرفت. پس از بررسی پیشنهادات اعضاء جلسه درباره هر یک از مدخلها، به صورتهای زیر تصمیم گرفته شد.

  1. مدخل های رهبانیت- زمان- زیارت قبور- سحروجادو- شبهه- وشعر که گرایش علمی موجود در آنها معارفی است به گروه کلام واگذار شد
  2.  مدخل  های ریش- وزمین به گروه فقه واگذار شد
  3. مدخل زراعت- وسلام به اخلاق واگذار شد
  4. مدخل زن راهرچهار گروه ومدخل شک رادو گروه فقه وکلام نگارش کنند

در این جلسه به وضعیت12 مدخل رسیدگی شد و مقرر شد  بقیه مدخل ها در جلسات آتی مدیران بررسی شود.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

پر بازدیدترین ها

No image

سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی...

حجت الاسلام مهدی اسماعیلی مدیر گروه حدیث پژوهشکده در مورد سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی..." گفت: این سخن تا قرن دهم در هیچ یک از کتب روائی شیعی وجود ندارد.
دلایل وقوع حادثه کربلا

دلایل وقوع حادثه کربلا

اموی ها و دیگرانی که بعد از پیغمبر بر سر کار آمدند چهار کار عمده انجام دادند. آن چهار کار عبارتند از: 1- ولایت ستیزی، 2- دین ستیزی، 3- عدالت ستیزی، 4- تقدس زدایی. در هر جامعه ای با هر شرایطی و در هر زمانی این چهار آفت پیدا شود همان قضایا تکرار می شود.
Powered by TayaCMS