به همت پژوهشکده باقرالعلوم با حضور کارشناسان حوزوی، فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» نقد و بررسی می شود

به همت پژوهشکده باقرالعلوم با حضور کارشناسان حوزوی، فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» نقد و بررسی می شود

روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم (علیه السلام)- سید روح الله دعائی از اکران خصوصی فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» در پژوهشکده باقرالعلوم (ع) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم (علیه السلام): مدیر روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم(ع) با اعلام این خبر گفت: فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» فیلم برگزیده جشنواره جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و پدیده سی و یکمین جشنواره فیلم فجر با حضور احسان عبدی پور کارگردان و ادریس عبدی پور تهیه کننده این فیلم در پژوهشکده باقرالعلوم (ع)به نمایش در خواهد آمد.

وی تصریح کرد: در این برنامه جمعی از کار شناسان پژوهشکده و منتقدین سینما به نقد این فیلم خواهند نشست.

دعائی ادامه داد: این اولین نشست از سلسله نشست هایی است که قرار است به نقد و بررسی آثار سینمایی داخلی و خارجی در پژوهشکده بپردازد.

مدیر روابط عمومی پژوهشکده ادامه داد: این فیلم بعد از ظهر روز چهارشنبه بیست و سوم اسفندماه ساعت 15:30 در سالن آمفی تئا تر پژوهشکده به نمایش در خواهد آمد.

گفتنی است: این برنامه با حمایت پژوهشکده باقرالعلوم(ع) و مرکز پژوهش های صدا و سیما و توسط سایت سینمایی cinemapov.ir برگزار می شود.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

پر بازدیدترین ها

No image

سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی...

حجت الاسلام مهدی اسماعیلی مدیر گروه حدیث پژوهشکده در مورد سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی..." گفت: این سخن تا قرن دهم در هیچ یک از کتب روائی شیعی وجود ندارد.
Powered by TayaCMS