امضای تفاهم‌نامه همکاری بین پژوهشکده باقرالعلوم (ع) و مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین پژوهشکده باقرالعلوم (ع) و مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی

پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی باقرالعلوم (ع) و مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی در راستای گسترش تعاملات و همکاری­های علمی، پژوهشی و تبادل تجربیات در زمینه­های مورد توافق و بهره‌مندی از امکانات و توانمندی‌های متقابل؛ تفاهم نامه امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم (ع)؛ همکاری مشترک در زمینه‌های علمی، پژوهشی و خدمات مربوط، معرفی و انجام طرح‌های اولویت دار و پروژه‌های تحقیقاتی به یکدیگر، برگزاری کارگاه‌ها، همایش‌ها، نشست‌های علمی، کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و مناظره متناسب با موضوعات مورد توافق طرفین، دعوت از اساتید، محققان و دانش پژوهان نخبه جهت تبادل اطلاعات علمی و کارشناسی و ایجاد زمینه دستیابی مشترک به بانک اطلاعاتی و علمی و منابع مورد نیاز از جمله زمینه‌های همکاری این تفاهم نامه است.

تفاهم نامه یاد شده در تاریخ 10 اردیبهشت 97 به امضای دکتر حسین قشقایی رئیس پژوهشکده باقرالعلوم (ع) و حجت السلام و المسلمین علی مخدوم رئیس مرکز ملی پاسخگوئی به سوالات دینی رسید.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

پر بازدیدترین ها

No image

سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی...

حجت الاسلام مهدی اسماعیلی مدیر گروه حدیث پژوهشکده در مورد سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی..." گفت: این سخن تا قرن دهم در هیچ یک از کتب روائی شیعی وجود ندارد.
Powered by TayaCMS