سومین و چهارمین نشست شورای علمی گلشن ابرار ویژه بانوان

سومین و چهارمین نشست شورای علمی گلشن ابرار ویژه بانوان
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم (ع): سومین و چهارمین نشست شورای علمی گلشن ابرار ویژه بانوان با حضور حجج اسلام آقایان طبسی، مهدی پور، باقری بیدهندی، انصاری، اباذری و جودتی تشکیل شد.

در این جلسات، ابتدا حجت الاسلام جودتی ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور اساتید مکرم با تاکید بر نظر ریاست پژوهشکده مبنی بر الحاق یک ماده به طرح مصوب شورای گلشن بانوان که استاد طبسی نیز در جلسه گذشته بر آن صحه گذاشته بودند، خواستار آن شد که موضوع قرار گرفتن بانوان عالمه مجتهده محدثه قرن های گذشته که دارای خدمات شایانی بوده اند در دستور کار قرار گیرد که پس از بحث و بررسیهای دقیق کارشناسانه، اعضاء جلسه ضمن موافقت با این پیشنهاد، از مدیر گروه گلشن ابرار خواستند تا پس از تالیف مقالات جهت اهتمام به سنت حسنه تکریم برجستگان از بانوان عالمه جهان تشیع و حفظ سیر منطقی مجلدات انتشار یافته، شخصیتهای قرنهای گذشته در مجلدات آغازین و معاصرین از زنان عالمه در مجلدات پایانی مجموعه گلشن ابرار ویژه بانوان، چاپ و منتشر گردند.

لازم به ذکر است تاکنون در جلسات شورای بانوان در مجموع حدود 70 شخصیت مطرح شده اند که 21 شخصیت جهت تهیه شرح حال به تصویب اعضای جلسه رسیده است.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

به گزارش مدیریت ارتباطات و روابط عمومی پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی، جوایز مسابقه کتابخوانی که با حمایت مسئول محترم پژوهشکده و همت مدیریت ارتباطات و رسانه برگزار شد، در مراسمی که به مناسبت میلاد امام رضا علیه السلام برپا گشت، به 8نفر از برگزیدگان به رسم یادبود اهدا گردید.

پر بازدیدترین ها

مشروح گزارش عملکرد گروه گلشن ابرار - مهر 1396

مشروح گزارش عملکرد گروه گلشن ابرار - مهر 1396

سابقه گلشن ابرار برمیگردد به مجموعه 110 جلدی دیدار با ابرار که در دهه هفتاد بنیانگذاری شد سپس در دو جلد اول و دوم گلشن ابرار تجمیع و چاپ گردید.
بررسی 52 شخصیت علمی و تصویب 38 شخصیت جهان تشیع

بررسی 52 شخصیت علمی و تصویب 38 شخصیت جهان تشیع

52 شخصیت علمی و تصویب 38 شخصیت جهان تشیع در پنجاه و پنجمین نشست شورای علمی گلشن ابرار بررسی شد.
Powered by TayaCMS