رونمايي شمارگاني از مجموعه كتب احكام اصناف كشور

رونمايي شمارگاني از مجموعه كتب احكام اصناف كشور
به گزارش روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم علیه السلام: حجت الاسلام علی اصغر راد حسینی مدیر گروه سایت واعظون پژوهشکده گفت:با توجه به لزوم رعايت مسائل شرعي در حيطه كسب و كار و نياز مبرم به پاسخگويي سؤالات مطرح فقهی در تمامی اصناف موجود، گروه فقه و احكام پژوهشكده باقرالعلوم -عليه السلام- با عنايت به اين نياز، طرح پژوهشي ـ آموزشي اصناف را در دستور كار خود قرار داد.

این مدیر پژوهشی افزود: پس ازتحقیق و پژوهش در این زمینه به مراحل نهایی این پروژه تحقیقاتی آموزشی رسیدیم و مشغول جمع بندی و ارزیابی فایل های آن هستیم و امیدواریم به لطف خداوند متعال شمارگاني از مجموعه كتب اصناف كشور در سال جاري به چاپ برسد.

حجت الاسلام راد حسینی تأکید کرد: مجموعه كتب اصناف كشور در سال آينده به اتمام خواهد رسيد و پس از چاپ در دسترس فضلاء، مبلغین و تمامي مشاغل و اصناف كشور  قرار خواهد گرفت.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

پر بازدیدترین ها

No image

سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی...

حجت الاسلام مهدی اسماعیلی مدیر گروه حدیث پژوهشکده در مورد سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی..." گفت: این سخن تا قرن دهم در هیچ یک از کتب روائی شیعی وجود ندارد.
مشروح گزارش عملکرد گروه گلشن ابرار - مهر 1396

مشروح گزارش عملکرد گروه گلشن ابرار - مهر 1396

سابقه گلشن ابرار برمیگردد به مجموعه 110 جلدی دیدار با ابرار که در دهه هفتاد بنیانگذاری شد سپس در دو جلد اول و دوم گلشن ابرار تجمیع و چاپ گردید.
Powered by TayaCMS