رونمايي شمارگاني از مجموعه كتب احكام اصناف كشور

رونمايي شمارگاني از مجموعه كتب احكام اصناف كشور
به گزارش روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم علیه السلام: حجت الاسلام علی اصغر راد حسینی مدیر گروه سایت واعظون پژوهشکده گفت:با توجه به لزوم رعايت مسائل شرعي در حيطه كسب و كار و نياز مبرم به پاسخگويي سؤالات مطرح فقهی در تمامی اصناف موجود، گروه فقه و احكام پژوهشكده باقرالعلوم -عليه السلام- با عنايت به اين نياز، طرح پژوهشي ـ آموزشي اصناف را در دستور كار خود قرار داد.

این مدیر پژوهشی افزود: پس ازتحقیق و پژوهش در این زمینه به مراحل نهایی این پروژه تحقیقاتی آموزشی رسیدیم و مشغول جمع بندی و ارزیابی فایل های آن هستیم و امیدواریم به لطف خداوند متعال شمارگاني از مجموعه كتب اصناف كشور در سال جاري به چاپ برسد.

حجت الاسلام راد حسینی تأکید کرد: مجموعه كتب اصناف كشور در سال آينده به اتمام خواهد رسيد و پس از چاپ در دسترس فضلاء، مبلغین و تمامي مشاغل و اصناف كشور  قرار خواهد گرفت.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

دوره تربیت مدرس کتاب «انسان 250 ساله» برگزار می‌شود.

دوره تربیت مدرس کتاب «انسان 250 ساله» برگزار می‌شود.

کارگروه مکتب امام خمینی (رحمه الله علیه) پژوهشکده باقرالعلوم (علیه السلام) با همکاری مؤسسه صهبا برگزار می نماید: دوره تربیت مدرس کتاب انسان 250 ساله
عید سعید فطر مبارک باد

عید سعید فطر مبارک باد

پر بازدیدترین ها

No image

سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی...

حجت الاسلام مهدی اسماعیلی مدیر گروه حدیث پژوهشکده در مورد سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی..." گفت: این سخن تا قرن دهم در هیچ یک از کتب روائی شیعی وجود ندارد.
مشروح گزارش عملکرد گروه گلشن ابرار - مهر 1396

مشروح گزارش عملکرد گروه گلشن ابرار - مهر 1396

سابقه گلشن ابرار برمیگردد به مجموعه 110 جلدی دیدار با ابرار که در دهه هفتاد بنیانگذاری شد سپس در دو جلد اول و دوم گلشن ابرار تجمیع و چاپ گردید.
Powered by TayaCMS