بسته تبلیغی مبلغین سازمان اوقاف برای ماه محرم تولید شد.

بسته تبلیغی مبلغین سازمان اوقاف برای ماه محرم تولید شد.

با همکاری پژوهشکده باقرالعلوم (ع)؛

بسته تبلیغی مبلغین سازمان اوقاف برای ماه محرم تولید شد

به گزارش روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم علیه السلام: علی اصغر رادحسینی مدیر سایت واعظون پژوهشکده از تولید بسته تبلیغی برای مبلغین سازمان اوقاف برای ماه محرم با همکاری پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام خبر داد.

حجت الاسلام علی اصغر رادحسینی با اعلام این خبر افزود: در این همکاری سه گروه از گروههای علمی پژوهشی و آموزشی از گروه واعظون مشارکت داشتند که موضوعات پیشنهادی از جانب معاون پژوهشی اعزام مبلغ اوقاف در طی جلسات پژوهشی با اعضای سایت واعظون، به گروههای مربوطه واگذار شد و در یک همکاری خوب، گروه واعظون توانست در موعد مقرر تمامی پزوهشهای انجام یافته را به معاونت پژوهشی اعزام مبلغ اوقاف تحویل دهد.

مدیر سایت واعظون خاطر نشان کرد: این مجموعه در یک بسته تبلیغی در اختیار مبلغین اعزامی از طرف سازمان اوقاف قرار خواهد گرفت.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

دوره تربیت مدرس کتاب «انسان 250 ساله» برگزار می‌شود.

دوره تربیت مدرس کتاب «انسان 250 ساله» برگزار می‌شود.

کارگروه مکتب امام خمینی (رحمه الله علیه) پژوهشکده باقرالعلوم (علیه السلام) با همکاری مؤسسه صهبا برگزار می نماید: دوره تربیت مدرس کتاب انسان 250 ساله
عید سعید فطر مبارک باد

عید سعید فطر مبارک باد

پر بازدیدترین ها

No image

سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی...

حجت الاسلام مهدی اسماعیلی مدیر گروه حدیث پژوهشکده در مورد سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی..." گفت: این سخن تا قرن دهم در هیچ یک از کتب روائی شیعی وجود ندارد.
مشروح گزارش عملکرد گروه گلشن ابرار - مهر 1396

مشروح گزارش عملکرد گروه گلشن ابرار - مهر 1396

سابقه گلشن ابرار برمیگردد به مجموعه 110 جلدی دیدار با ابرار که در دهه هفتاد بنیانگذاری شد سپس در دو جلد اول و دوم گلشن ابرار تجمیع و چاپ گردید.
Powered by TayaCMS