انتشار شماره دوم مجله فقه و حقوق ارتباطات

انتشار شماره دوم مجله فقه و حقوق ارتباطات

توسط گروه فقه و حقوق ارتباطات پژوهشکده باقرالعلوم (ع)صورت گرفت:

انتشار مجله فقه و حقوق ارتباطات

روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم (ع) –مجله فقه و حقوق ارتباطات توسط گروه فقه و حقوق ارتباطات پژوهشکده باقرالعلوم (ع) منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم (ع): حجت الاسلام مجید تلخابی مدیر گروه فقه و ارتباطات پژوهشکدۀ باقرالعلوم (ع) طی گزارشی اعلام کرد: در سال گذشته توسط گروه فقه و ارتباطات دو نشست با موضوع بررسی و نقد لایحه مالکیت معنوی با حضور حجه الاسلام دکتر شبیری زنجانی و دکتر حکمت نیا و دکتر حبیبی برگزار گردید.

وی با توضیحاتی در مورد منشورات این گروه گفت: از جمله کارهای مهم این گروه انتشار مجله فقه و حقوق ارتباطات بود - که شماره اول آن چاپ گردید و شماره دوم آن زیر چاپ است.

حجت الاسلام تلخابی گفت: در گروه فقه و ارتباطات پژوهشکده بیش از 20 مورد و حدود 1500 صفحه ترجمه مقالات و متون انگلیسی و بیش از سه مورد و حدود 500 صفحه ترجمه مقالات عربی در زمینه حقوق ارتباطات صورت گرفت و مقالات تخصصی توسط اعضاء ، در حوزه فقه و حقوق ارتباطات تدوین شد و این مقالات، به مجلات معتبر علمی ارسال شد که بیش از 5 مورد آن چاپ گردیده و یا تأییدیه چاپ گرفته اند.

این مدیر پژوهشی از غنی کردن کتابخانه تخصصی گروه با خرید بیش از 100 مورد کتاب تخصصی یاد کرد و گفت: در سال گذشته، گروه بیش از 15 مجله تخصصی را مشترک شد که کمک شایان توجهی به اعتلای سطح علمی گروه می کند.

مدیر گروه فقه و ارتباطات پژوهشکده گفت: در سال گذشته ارتباطاتی با پژوهشگران خارج از پژوهشکده جهت انجام پروژه های پژوهشی فقهی و حقوقی برقرار شد که در نهایت در حدود 10 مورد منجر به انعقاد قرارداد پروژه ای با پژوهشگران همکار شده است.

وی همچنین از تکمیل پلان نگارش 3 کتاب توسط اعضای شورای علمی این گروه خبر داد.

تلخابی با اشاره به برگزاری جلسات شورای علمی گروه جهت طرح، بررسی و تصویب عناوین جهت نگارش مقاله توسط اعضای شورای علمی و اولویت شناسی مباحث فقه و حقوق ارتباطات اظهار امیدواری کرد: محصولات جلسات این گروه بزودی توسط پژوهشکده آماده انتشار گردد.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

دوره تربیت مدرس کتاب «انسان 250 ساله» برگزار می‌شود.

دوره تربیت مدرس کتاب «انسان 250 ساله» برگزار می‌شود.

کارگروه مکتب امام خمینی (رحمه الله علیه) پژوهشکده باقرالعلوم (علیه السلام) با همکاری مؤسسه صهبا برگزار می نماید: دوره تربیت مدرس کتاب انسان 250 ساله
عید سعید فطر مبارک باد

عید سعید فطر مبارک باد

Powered by TayaCMS