انتشار شماره دوم مجله فقه و حقوق ارتباطات

انتشار شماره دوم مجله فقه و حقوق ارتباطات

توسط گروه فقه و حقوق ارتباطات پژوهشکده باقرالعلوم (ع)صورت گرفت:

انتشار مجله فقه و حقوق ارتباطات

روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم (ع) –مجله فقه و حقوق ارتباطات توسط گروه فقه و حقوق ارتباطات پژوهشکده باقرالعلوم (ع) منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم (ع): حجت الاسلام مجید تلخابی مدیر گروه فقه و ارتباطات پژوهشکدۀ باقرالعلوم (ع) طی گزارشی اعلام کرد: در سال گذشته توسط گروه فقه و ارتباطات دو نشست با موضوع بررسی و نقد لایحه مالکیت معنوی با حضور حجه الاسلام دکتر شبیری زنجانی و دکتر حکمت نیا و دکتر حبیبی برگزار گردید.

وی با توضیحاتی در مورد منشورات این گروه گفت: از جمله کارهای مهم این گروه انتشار مجله فقه و حقوق ارتباطات بود - که شماره اول آن چاپ گردید و شماره دوم آن زیر چاپ است.

حجت الاسلام تلخابی گفت: در گروه فقه و ارتباطات پژوهشکده بیش از 20 مورد و حدود 1500 صفحه ترجمه مقالات و متون انگلیسی و بیش از سه مورد و حدود 500 صفحه ترجمه مقالات عربی در زمینه حقوق ارتباطات صورت گرفت و مقالات تخصصی توسط اعضاء ، در حوزه فقه و حقوق ارتباطات تدوین شد و این مقالات، به مجلات معتبر علمی ارسال شد که بیش از 5 مورد آن چاپ گردیده و یا تأییدیه چاپ گرفته اند.

این مدیر پژوهشی از غنی کردن کتابخانه تخصصی گروه با خرید بیش از 100 مورد کتاب تخصصی یاد کرد و گفت: در سال گذشته، گروه بیش از 15 مجله تخصصی را مشترک شد که کمک شایان توجهی به اعتلای سطح علمی گروه می کند.

مدیر گروه فقه و ارتباطات پژوهشکده گفت: در سال گذشته ارتباطاتی با پژوهشگران خارج از پژوهشکده جهت انجام پروژه های پژوهشی فقهی و حقوقی برقرار شد که در نهایت در حدود 10 مورد منجر به انعقاد قرارداد پروژه ای با پژوهشگران همکار شده است.

وی همچنین از تکمیل پلان نگارش 3 کتاب توسط اعضای شورای علمی این گروه خبر داد.

تلخابی با اشاره به برگزاری جلسات شورای علمی گروه جهت طرح، بررسی و تصویب عناوین جهت نگارش مقاله توسط اعضای شورای علمی و اولویت شناسی مباحث فقه و حقوق ارتباطات اظهار امیدواری کرد: محصولات جلسات این گروه بزودی توسط پژوهشکده آماده انتشار گردد.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

به گزارش مدیریت ارتباطات و روابط عمومی پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی، جوایز مسابقه کتابخوانی که با حمایت مسئول محترم پژوهشکده و همت مدیریت ارتباطات و رسانه برگزار شد، در مراسمی که به مناسبت میلاد امام رضا علیه السلام برپا گشت، به 8نفر از برگزیدگان به رسم یادبود اهدا گردید.
Powered by TayaCMS