کارگاه آموزشي مهارت های پژوهش کیفی با استفاده از نرم افزار

کارگاه آموزشي مهارت های پژوهش کیفی با استفاده از نرم افزار

روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم(علیه السلام) - مدیر گروه پروژه راهبردهای رهبری پژوهشکده از برگزاری کارگاه آموزشي مهارت های پژوهش کیفی با استفاده از نرم افزار Maxqda با تدریس دکتر وحید یاوری رئیس مرکز تحقیقات دانشگاه امام صادق و عضو هیئت علمی این دانشگاه در این پژوهشکده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم(علیه السلام)، حجت الاسلام محمد فاطمی با اعلام این خبر افزود: کارگاه آموزشي مهارت های پژوهش کیفی با تاکید بر روش های تحلیل مضمونی و گرندد تئوری و با استفاده از نرم افزار Maxqda به صورت دوره کارگاه آموزشي غير متمركز برای پژوهشگران پژوهشکده باقرالعلوم و طلاب سطوح عالی حوزه، اساتید دانشگاه و دانشجویان ارشد و دکتری برگزار می شود.

وی تعداد اعضاي دوره را نهايتا ۳۰نفر خواند و خاطر نشان کرد: متقاضیان خارج از پژوهشکده، در جلسه توجیهی یا بصورت تلفنی بعد از پرداخت هزینه 80 هزار تومان ثبت نام می شوند.

این مدیر پژوهشی در مورد اهداف كلي دوره اظهار داشت: ما بنا داریم در این دوره دانش پژوهشگران در روش شناسی پژوهش های کیفی را ارتقا داده و مهارت استفاده از نرم افزارهای پژوهش کیفی را ایجاد کنیم

مدیر گروه راهبردهای رهبری پژوهشکده تصریح کرد: دکتر وحید یاوری رئیس مرکز تحقیقات دانشگاه امام صادق(ع) و عضو هیئت علمی این دانشگاه در 18 ساعت این دوره را برای طلاب و دانشجویان برگزار می کند.

وی تاکید کرد: کارگاه های بعدی با موضوع روشها و تکنیک های کیفی دیگر شامل تحلیل محتوا، تحلیل گفتمان، تبارشناسی، گروه کانونی، و.....در آینده نزدیک برگزارخواهد شد.

شایان ذکر است: علاقمندان برای جزئیات بیشتر می توانند تا تاریخ 93/۲/1۳ به سایت پژوهشکده باقرالعلوم مراجعه یا با تلفن۳۷۷۴۲۲۸۵- ۳۷۷۴۰۳۵۵داخلی۱۲۷ تماس بگیرند.

 

 

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

پر بازدیدترین ها

No image

سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی...

حجت الاسلام مهدی اسماعیلی مدیر گروه حدیث پژوهشکده در مورد سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی..." گفت: این سخن تا قرن دهم در هیچ یک از کتب روائی شیعی وجود ندارد.
Powered by TayaCMS