پژوهشکده باقرالعلوم (ع) جلد دوم گلشن بانوان را بزودی منتشر می کند

پژوهشکده باقرالعلوم (ع) جلد دوم گلشن بانوان را بزودی منتشر می کند

روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم علیه السلام- گلشن ابرار بانوان (جلد 2) با پایان یافتن مراحل نگارش، ارزیابی و کنترل نهائی در مرحله ویرایش قرار گرفت.

   به گزارش روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلومعلیه السلام: با هدف ارائه سبک زندگی اسلامی – ایرانی و با اهتمام به ارائه الگوهای کاربردی از حیات علمی، فرهنگی، سیاسی و جهادی بانوان برجسته جهان  تشیع برای نسل حاضر و به منظور پاسخگوئی به مخاطبان فرهنگ دوست جامعه اسلامی پس از تلاش مستمر جمعی از بانوان پژوهشگر این مرکز و نظارت و داوری اعضای شورای علمی و اساتید محترم گروه گلشن ابرار، دومین جلد از گلشن ابرار بانوان در نخستین مرحله نشر قرار گرفت.

  حجت الاسلام و المسلمین عبدالصمد جودتی با تاکید بر مخاطب شناسی و غنای محتوای مقالات اثر پژوهشی فوق، اظهار داشت: در این کتاب به شرح حال 14 شخصیت از بانوان ممتاز شیعه در دو قرن اخیر پرداخته شده است. بانوانی که شرح حالشان در این اثر پژوهشی آمده عبارتند از: زینب فواز عاملی، عفت الزمان امین، سپیده کاشانی، مریم بهروزی، مرضیه دباغ، آذر پنجه شاهی، ربابه صدر، معصومه گلگیری، ام علاء الحسون، سیده زهرا حسینی، فریده مهدوی، ناهید طیبی، شادی نفیسی و مونا مشکور پرداخته شده و به ترتیب زمانی به مخاطبان ارائه می گردد.

وی افزود: جلد اول گلشن ابرار بانوان نیز که اوائل امسال به بازار نشر راه یافته است، زیر نظر اساتید تراجم نگار معاصر؛ حجج اسلام آقایان: ناصر باقری بیدهندی و ناصرالدین انصاری و توسط بانوان پژوهشگر این مرکز نگارش و چاپ و منتشر شده است.

علاقمندان جهت تهیه آثار پژوهشی این مرکز به انتشارات پژوهشکده باقرالعلوم(ع) مراجعه و یا با شماره تلفن 37837308 با پیش شماره 025 تماس حاصل فرمایند.

 

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

پر بازدیدترین ها

No image

سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی...

حجت الاسلام مهدی اسماعیلی مدیر گروه حدیث پژوهشکده در مورد سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی..." گفت: این سخن تا قرن دهم در هیچ یک از کتب روائی شیعی وجود ندارد.
Powered by TayaCMS