پنجمین نشست شورای علمی گلشن ابرار بانوان در پژوهشکده باقرالعلوم برگزار شد.

پنجمین نشست شورای علمی گلشن ابرار بانوان در پژوهشکده باقرالعلوم برگزار شد.
روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم علیه السلام – پنجمین نشست شورای علمی گلشن ابرار بانوان یکشنبه شب در پژوهشکده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم علیه السلام: پنجمین نشست شورای علمی گلشن ابرار بانوان یکشنبه شب با حضور حجج اسلام انصاری، اباذری، مهدی پور، طبسی و جودتی در پژوهشکده برگزار شد.

در این نشست ابتدا حجت الاسلام عبدالصمد جودتی دبیر جلسه ضمن خیر مقدم و تبریک عید سعید غدیر خم و تشکر از حضور اساتید معزز با تاکید بر مصوبات قبلی شورا، 25 شخصیت علمی را پیشنهاد و به دفاع از آنان پرداخت که پس از بررسی های کارشناسانه اعضای جلسه، در کل 15 نفر جهت تهیه زندگی نامه به تصویب رسید.

تاکنون در جلسات شورای بانوان در مجموع حدود 90 شخصیت مطرح شده اند که 28 شخصیت جهت تهیه شرح حال به تصویب اعضای جلسه رسیده است.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

پر بازدیدترین ها

No image

سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی...

حجت الاسلام مهدی اسماعیلی مدیر گروه حدیث پژوهشکده در مورد سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی..." گفت: این سخن تا قرن دهم در هیچ یک از کتب روائی شیعی وجود ندارد.
دلایل وقوع حادثه کربلا

دلایل وقوع حادثه کربلا

اموی ها و دیگرانی که بعد از پیغمبر بر سر کار آمدند چهار کار عمده انجام دادند. آن چهار کار عبارتند از: 1- ولایت ستیزی، 2- دین ستیزی، 3- عدالت ستیزی، 4- تقدس زدایی. در هر جامعه ای با هر شرایطی و در هر زمانی این چهار آفت پیدا شود همان قضایا تکرار می شود.
Powered by TayaCMS