اطلاعیه معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه های علمیه

اطلاعیه معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه های علمیه
به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه در این اطلاعیه آمده است:

متقاضیانپروژه های شهیدان سعیدی، محمد عراقی، شیخ انصاری، شیخ مفید، علامه مجلسی، علامه حلی ، شیخ عبدالکریم حائری، شیخ طوسی، شیخ فضل اله نوری و علامه امینی می توانند تا تاریخ 30 خردادماه سال جاری از ساعت 8 الی 14 با مراجعه به دفتر خانه شماره 13 واقع در نیروگاه نبش میدان توحید با در دست داشتن اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی و کارت معافیت معتبر جهت اخذ وکالت خود اقدام نمایند.


همچنین در این اطلاعیه از متقاضیان پروژه های شیخ عباس قمی، علامه مجلسی، علامه حلی، شهید اول، علامه طباطبائی، شهید قاضی طباطبائی، شهید غفاری شهید ثانی و شهید مدرس  درخواست شده است تا برای تسویه حساب و تحویل واحد از تاریخ 15 فروردین ماه سال جاری از ساعت 8 الی 12 با در دست داشتن کپی شناسنامه و کارت ملی خود و همسر و آوردن یک ضامن طلبه به واحد مسکن مرکز خدمات قم مراجعه نمائید.
لازم به ذکر است متقاضیان پروژه شهید مدرس می بایست از تاریخ 15 اردیبهشت مراجعه نمایند.


 در بخش دیگری از این اعلامیه از متقاضیانهزار واحدی هشتم مسکن از شماره 1 تا 10304 درخواست شده است تا چنانچه بنا به دلایلی تاکنون واحدی برای آنها تعیین نگردیده با افزایش موجودی خود به مبلغ 100 میلیون ریال و ارائه کپی شناسنامه خود و همسر از تمام صفحات و همچنین کپی کارت ملی خود و همسر تا تاریخ 30 شهریور ماه سال جاری به مسکن مرکز خدمات مراجعه نمایند.
 گفتنی است هر 1 میلیون ریال در ماه 1 امتیاز خواهد داشت. همچنین مهلت یاد شده قابل تمدید نبوده و بایستی حتما درموعد مقرر مراجعه نمایند.


در پایان این اطلاعیه شرایط ورود به قرعه کشی هزار واحدی هشتم آمده است که به شرح ذیل می باشد:

1- تکمیل موجودی تا سقف 10 میلیون تومان.
2- تحویل دو سری کپی کارت ملی و شناسنامه خود و همسر از تمام صفحات جهت ارسال به سازمان مسکن و شهرسازی.
3- امضای فرم انتخاب واحد
4- دارای پایه درسی 6 به بالا(کتبی و شفاهی)
5- ساکن قم و فعال بودن پرونده مرکز خدمات.
6- آخرین مهلت فقط تا مورخه 30/6/1390 می باشد.
7- پس از استعلام از سازمان مسکن و شهرسازی، چنانچه دارای سابقه فرم ج باشند، واحد تحویل نخواهد شد و باید انصراف دهند.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

به گزارش مدیریت ارتباطات و روابط عمومی پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی، جوایز مسابقه کتابخوانی که با حمایت مسئول محترم پژوهشکده و همت مدیریت ارتباطات و رسانه برگزار شد، در مراسمی که به مناسبت میلاد امام رضا علیه السلام برپا گشت، به 8نفر از برگزیدگان به رسم یادبود اهدا گردید.
به همت پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام: وبینار روایت یاری، بازاندیشی بر یاری‌گری‌ عمومی

به همت پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام: وبینار روایت یاری، بازاندیشی بر یاری‌گری‌ عمومی

گروه مطالعات اجتماعی پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی باقرالعلوم(علیه‌السلام) در نظر دارد طی برنامه پژوهشی «روایت یاری»، ابعاد و سازوکارهای یاریگری عمومی در برابر بیماری کرونا را موضوع یک مطالعه و بازاندیشی جمعی قرار بدهد.

پر بازدیدترین ها

No image

سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی...

حجت الاسلام مهدی اسماعیلی مدیر گروه حدیث پژوهشکده در مورد سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی..." گفت: این سخن تا قرن دهم در هیچ یک از کتب روائی شیعی وجود ندارد.
روز حجاب و عفاف

روز حجاب و عفاف

دوره تربیت مدرس کتاب «انسان 250 ساله» برگزار می‌شود.

دوره تربیت مدرس کتاب «انسان 250 ساله» برگزار می‌شود.

کارگروه مکتب امام خمینی (رحمه الله علیه) پژوهشکده باقرالعلوم (علیه السلام) با همکاری مؤسسه صهبا برگزار می نماید: دوره تربیت مدرس کتاب انسان 250 ساله
Powered by TayaCMS