اتمام مرحله چاپ مجموعه پرسش ها و پاسخ های دانش آموزی

اتمام مرحله چاپ مجموعه پرسش ها و پاسخ های دانش آموزی

در پژوهشکده باقرالعلوم (ع) صورت گرفت؛

اتمام مرحله چاپ مجموعه پرسش ها و پاسخ های دانش آموزی

روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم (ع) – حسن رضایی مدیر گروه پژوهه پژوهشکده باقرالعلوم (ع) اعلام کرد: مرحله چاپ مجموعه پرسش ها و پاسخ های دانش آموزی در قالب 18 جلد کتاب پالتویی، به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم (ع): حسن رضایی مدیر گروه پژوهه اعلام کرد که مرحله چاپ مجموعه پرسش ها و پاسخ های دانش آموزی در قالب 18 جلد کتاب پالتویی، به پایان رسیده و این مجموعه در سه هزار دوره توسط شرکت چاپ و نشر بین الملل منتشر شده است.

وی گفت: این مجموعه ارزشمند حاصل تلاش واحد پاسخ به سوالات و شبهات دینیِ گروه پژوهه اس

ت و به سفارش اداره گفتمان های دینی وابسته به معاونت تبلیغ سازمان تبلیغات، تدوین و به جامعه مخاطب عرضه شده است.

مدیر گروه پژوهه افزود: در تدوین این مجموعه از همکاری صمیمانة محققین و اساتید ارجمند حوزه و دانشگاه استفاده شده و لازم است در اینجا از همه کسانی که در جمع آوری سؤالات و تدوین این مجموعه نقش ایفا کرده اند صمیمانه تشکر نمایم.

وی با اشاره به اینکه این مجموعه در پنج محور اصلی تدوین شده گفت: اولین محور از این مجموعه با عنوان زلال احکام و در دو جلد آماده سازی شده است.

 

رضایی در خصوص محور دوم ایم مجموعه خاطر نشان کرد: محور دوم از این مجموعه با عنوان راه و روان به مجموعه سوالات روانشناسی اختصاص پیدا کرده و در قالب هفت جلد مهیا شده است.

این مدیر پژوهشی تأکید کرد: محور سوم با عنوان بیراهه به سوالات پیرامون نحله های فکری و فرق انحرافی پرداخته و در قالب 4 جلد آماده شده است.

 

رضایی با اشاره به محور چهارم افزود: محور چهارم از این مجموعه با عنوان «ریحانه» به سوالات پیرامون مقام و جایگاه زن در اسلام و خانواده می پردازد و در قالب 3جلد تدوین شده است.

 

 

مدیرگروه پژوهه با ارائه توضیحاتی در مورد آخرین محور گفت: این مجموعه با عنوان «حریم عفاف» مجموعه پاسخ هایی پیرامون سوالات دانش آموزی در مورد عفاف و حجاب است که در 2 جلد به چاپ رسیده است.

 

 

وی ابراز امیدواری کرد که این مجموعه بتواند پاسخگوی بخشی از دغدغه های ذهنی و سؤالات جامعه عزیز دانش آموزی بوده و در

راستای رشد و تعالی آنها مفید واقع شود.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

پر بازدیدترین ها

No image

سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی...

حجت الاسلام مهدی اسماعیلی مدیر گروه حدیث پژوهشکده در مورد سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی..." گفت: این سخن تا قرن دهم در هیچ یک از کتب روائی شیعی وجود ندارد.
Powered by TayaCMS