اخبار و اطلاعیه ها

جستجو در مطالب سایت مقالاتی که اخیرا مشاهده شده اند
دوره آموزشی نویسندگی

دوره آموزشی نویسندگی

بنا به تفاهم‌ کارگروه #تجربه‌نگاری فرهنگی پژوهشکده باقرالعلوم(ع) و مرکز #نسرا (نهضت سواد رسانه انقلاب اسلامی استان اصفهان) پژوهشگرانی که در حال همکاری با کارگروه تجربه نگاری فرهنگی هستند (نگارش طرح پژوهشی یا تدوین طرحنامه) می‌توانند با معرفی از سوی کارگروه، با استفاده از #تخفیف ۲۰ درصدی در دوره آموزش برخط #یادداشت_نویسی در پایگاه های خبری و شبکه های اجتماعی که توسط مرکز نسرا برگزار می شود شرکت نمایند.
گزارش نشستی صمیمانه با آیت الله سیفی مازندرانی

گزارش نشستی صمیمانه با آیت الله سیفی مازندرانی

آیت الله سیفی مازندرانی ابتدا به شبهاتی که در ذهن جوانان نسبت به انقلاب و نظام اسلامی ممکن است پیش بیاید (مانند دخالت فقیه در شئون سیاست و حکومت) فرمودند: «مهم ترین آفتی که می¬تواند نظام را تهدید نماید، این شبهات است که می¬تواند مثل خوره در مغز جوان ها جا خوش نموده و آنها را از درون بپوساند و اعتقادات¬شان را سست نماید و پاسخگویی به اینگونه شبهات وظیفه ی شرعی فقهاست.
#گزارش_نشست

#گزارش_نشست

حجت الاسلام والمسلمین آقای قاسمی در رابطه با مفاهیم موضوع گفت: توحید بن مایه مباحث دینی و تعالیم اسلام است و بر اساس آن بسیاری از طرح ریزی ها و سیاست گذاری های متنوع را می توان شکل داد. گفتمان مثل تبلیغ و رسالت رسول اکرم صلی الله علیه و آله همان ذهنیت عمومی است که در عرصه اجتماع شکل گرفته و علاقه مندانی پیدا کرده و تبدیل به مطالبه عمومی می گردد.
#گزارش_نشست

#گزارش_نشست

حجت الاسلام و المسلمین رضا خانجانی استاد حوزه در رابطه با ضرورت های اجتماعی گفت: گفتمان سازی اندیشه بنیادین انبیا یعنی توحید، یکی از ضرورت های اجتماعی محسوب می گردد. برای پی بردن نیاز جامعه دینی محتاج تحلیل خوب از صحنه است تا خلأ، گلوگاه و ضعف های اجتماعی را شناخت. البته پیشرفت ها و موفقیت های زیادی در طول انقلاب رقم خورده ولی با این وجود، خلل هایی به چشم می خورد که باید حل و فصل گردد. گردنه‌هایی امثال احد در گذشته و آینده محقق است که محصول ضعف افراد می باشد؛ «أَوَلَمَّا أَصَابَتْكُمْ مُصِيبَةٌ قَدْ أَصَبْتُمْ مِثْلَيْهَا قُلْتُمْ أَنَّى هَذَا قُلْ هُوَ مِنْ عِنْدِ أَنْفُسِكُمْ» (آل عمران/165)
پر بازدیدترین مطالب

پر بازدیدترین ها

#اطلاعیه_نشست

#اطلاعیه_نشست

#گزارش_خبری

#گزارش_خبری

حجت الاسلام و المسلمین آقای رضا خانجانی در مقدمه حیات انقلابی گفت: واقعیت این است که تحولات سیاسی و اجتماعی و فرهنگی در مناطق مختلف جهان بعد انقلاب اسلامی ایران سرعت بیشتری به خود گرفته و بعضی اوقات تحلیل ها از حوادث عقب تر است. جنایت ها و دشمنی ها در حد اعلا و برنامه های مدون و دقیق دشمن از طرفی و تشکیل هسته های مقاومت وآزادی خواهی در منطقه و نقاط مختلف دنیا از طرف دیگر، نوید بخش دوره ای حساس و بسیار آرمانی شده است.
#تازه_های_نشر

#تازه_های_نشر

به مناسبت ایام فاطمیه و شهادت جانگداز بانوی دو عالم حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها و موسوم عزاداری و مداحی در سراسر میهن عزیز و اسلامی مان کتاب «آداب و احکام عزاداری و مداحی» بر روی پیشخوان قرارگرفت.
Powered by TayaCMS