استفاده از فضای مجازی اینترنت از اهمیت بالایی برخوردار است

استفاده از فضای مجازی اینترنت از اهمیت بالایی برخوردار است

حجت السلام زارعی :استفاده از فضای مجازی اینترنت در همفکری و همکاری پژوهشی وفرهنگی از اهمیت بالایی برخوردار است.  

معاون محترم پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام  در جلسه معرفی پایگاه اطلاع رسانی پژوهشکده با حضور مدیران گروه های علمی - پژوهشی  عنوان کردند : در حال حاضر اطلاع رسانی  برنامه ها و فعالیت ها ی صورت گرفته و در دست اقدام پژوهشکده ، رضایت بخش نمی باشد و برای بهبود این وضعیت نیاز به همکاری نظام مند و مستمر گروههای علمی - پژوهشی در اطلاع رسانی می باشد . در همین راستا فضای مجازی اینترنت، محیط نامحدودی برای ارائه مطالب و محصولات گروه ها فراهم می آورد .   
وی گفت  : پژوهشکده  از مدتها پیش  درپی راه اندازی  یک پایگاه اطلاع رسانی بود که متاسفانه به دلایلی  این مهم به تعویق افتاد . به یاری خداوند و افزایش توان فنی و پشتکار مضاعف در گروه فناوری اطلاعات  این پایگاه آماده بهره برداری شده است . امیدواریم با توجهی که مدیران محترم گروه ها به تهیه محتوا برای این سایت خواهند داشت،  هرچه سریعتر این سایت آماده رونمایی گردد .  

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

به گزارش مدیریت ارتباطات و روابط عمومی پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی، جوایز مسابقه کتابخوانی که با حمایت مسئول محترم پژوهشکده و همت مدیریت ارتباطات و رسانه برگزار شد، در مراسمی که به مناسبت میلاد امام رضا علیه السلام برپا گشت، به 8نفر از برگزیدگان به رسم یادبود اهدا گردید.
به همت پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام: وبینار روایت یاری، بازاندیشی بر یاری‌گری‌ عمومی

به همت پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام: وبینار روایت یاری، بازاندیشی بر یاری‌گری‌ عمومی

گروه مطالعات اجتماعی پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی باقرالعلوم(علیه‌السلام) در نظر دارد طی برنامه پژوهشی «روایت یاری»، ابعاد و سازوکارهای یاریگری عمومی در برابر بیماری کرونا را موضوع یک مطالعه و بازاندیشی جمعی قرار بدهد.
Powered by TayaCMS