گلشن ابرار ویژه استان فارس را تدوین می کند

گلشن ابرار ویژه استان فارس را تدوین می کند

روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم (ع)- حجت الاسلام والمسلمین عبدالصمد جودتی از برگزاری نشست شورای علمی گلشن ابرار برای تهیه شرح حال عالمان استان فارس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم (ع): مدیر گروه گلشن ابرار پژوهشکده گفت: بنابر پیشنهاد معاونت محترم پژوهشی سازمان تبلیغات السلامی و نظر مساعد ریاست پژوهشکده باقرالعلوم (ع) اولین جلسه شورای علمی استان فارس با حضور کارشناسان تراجم نگار و  اساتید فن برگزار شد.

مدیر گروه گلشن ابرار گفت: در این جلسه که حضرات آیات و حجج اسلام آقایان طبسی: مدرس مرکز فقهی ائمه اطهار قم، حسنی: از اعضای هیئت تحریریه تفسیر نمونه، ربانی: معاون فرهنگی دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی، مهدی پور: سردبیر مجله مبلغان، جودتی: مدیر گروه گلشن ابرار، صمصامی و نجفی حضور داشتند، پس از بحث و بررسی حاضران، شاخص های انتخاب عالمان جهت تهیه شرح حال به تصویب رسید.

وی افزود: در ادامه این جلسه مقرر شد با اطلاع رسانی به ائمه جمعه 48 شهر استان فارس، جلسه دیگری نیز با حضور نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه محترم فارس، آیت الله ایمانی و علمای برجسته استان و فضلائی که در این زمینه صاحب اثر و دارای مسؤولیت استانی هستند، تشکیل و اهمیت و ضرورت امر تبیین و از آنها دعوت به همکاری شود.

مدیر گروه گلشن ابرار در پایان، تشکیل کمیسیون ویژه بررسی شخصیت ها قبل از ارائه به جلسه شورا و نیز تدوین نشریه داخلی ماهانه استانی از اهم مصوبات این نشست علمی بیان کرد وافزود: از 30 شخصیت مطرح شده در این نشست علمی 25 نفر جهت تهیه زندگی نامه به تایید اعضای جلسه رسیدند.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

پر بازدیدترین ها

مشروح گزارش عملکرد گروه گلشن ابرار - مهر 1396

مشروح گزارش عملکرد گروه گلشن ابرار - مهر 1396

سابقه گلشن ابرار برمیگردد به مجموعه 110 جلدی دیدار با ابرار که در دهه هفتاد بنیانگذاری شد سپس در دو جلد اول و دوم گلشن ابرار تجمیع و چاپ گردید.
بررسی 52 شخصیت علمی و تصویب 38 شخصیت جهان تشیع

بررسی 52 شخصیت علمی و تصویب 38 شخصیت جهان تشیع

52 شخصیت علمی و تصویب 38 شخصیت جهان تشیع در پنجاه و پنجمین نشست شورای علمی گلشن ابرار بررسی شد.
Powered by TayaCMS