پایگاه آموزشی پژوهشی واعظون رونمایی می شود

پایگاه آموزشی پژوهشی واعظون رونمایی می شود
پایگاه آموزشی پژوهشی واعظون پژوهشکده باقرالعلوم روز یکشنبه بطور رسمی رونمایی می شود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم علیه السلام: سید روح الله دعایی، مسؤول روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم(ع) با اعلام این مطلب گفت: پایگاه آموزشی پژوهشی واعظون با حضور آیت الله رضا استادی امام جمعه قم، روز یکشنبه افتتاح رسمی خواهد شد.

دعایی گفت: این مراسم ساعت 10 روز یکشنبه دوم مرداد ماه در سالن همایشهای پژوهشکده واقع در قم، بلوار نیایش، نبش میدان مصلی برگزار می گردد.

وی با اشاره به خصوصیات و ویژگی های این سایت تصریح کرد: این پایگاه خوراک علمی و تبلیغی لازم را برای مبلغان حوزوی ارائه می دهد.

مسؤول روابط عمومی پژوهشکده پس از توضیح در مورد بخش های مختلف سایت، بخش آموزش را یکی از مهم ترین بخش های این پایگاه اینترنتی دانست و عنوان کرد: در این بخش آموزش کلاسداری، کاربرد جامعه شناسی در تبلیغ، مقالات اخلاق و آداب در تبلیغ، روش بیان احکام، سیره تبلیغی علماء وارسته، سیره تبلیغی معصومین، مهارت های آموزش معارف اسلام و روش تحقیق و منبع شناسی وجود دارد.

وی افزود:از بخش های قابل توجه سایت، قسمت سخنرانی است که در آن سخنرانی های خطبای معروف کشور جمع آوری و مستند سازی شده است.

دعایی در پایان یادآور شد: پایگاه آموزشی و پژوهشی واعظون به نشانی www.vaezoon.ir فعالیت خود را به صورت آزمایشی از چندی قبل آغاز کرده و انشاء الله روز یکشنبه بطور رسمی کار خود را شروع خواهد کرد.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

دوره تربیت مدرس کتاب «انسان 250 ساله» برگزار می‌شود.

دوره تربیت مدرس کتاب «انسان 250 ساله» برگزار می‌شود.

کارگروه مکتب امام خمینی (رحمه الله علیه) پژوهشکده باقرالعلوم (علیه السلام) با همکاری مؤسسه صهبا برگزار می نماید: دوره تربیت مدرس کتاب انسان 250 ساله
عید سعید فطر مبارک باد

عید سعید فطر مبارک باد

پر بازدیدترین ها

No image

سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی...

حجت الاسلام مهدی اسماعیلی مدیر گروه حدیث پژوهشکده در مورد سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی..." گفت: این سخن تا قرن دهم در هیچ یک از کتب روائی شیعی وجود ندارد.
مشروح گزارش عملکرد گروه گلشن ابرار - مهر 1396

مشروح گزارش عملکرد گروه گلشن ابرار - مهر 1396

سابقه گلشن ابرار برمیگردد به مجموعه 110 جلدی دیدار با ابرار که در دهه هفتاد بنیانگذاری شد سپس در دو جلد اول و دوم گلشن ابرار تجمیع و چاپ گردید.
Powered by TayaCMS