ضوابط و مقررات تایید پایان نامه

ضوابط و مقررات تایید پایان نامه

ضوابط و مقررات تایید پایان نامه

1.    پایان نامه باید دفاع شده و در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری مراکز آموزش عالی ویا سطح 3 و4 مرکز مدیریت حوزه های علمیه   باشد.
2.    موضوع و عنوان پایان نامه باید مطابق سیاستها و اهداف پژوهشکده  باقرالعلوم (ع)باشد.
3.    متن اثر بصورت لوح فشرده در فرمت word2003 همراه  کپی اثر      ارایه گردد.
4.    پایان نامه از جهت شکلی و محتوایی باید مطابق با شیوه نامه و شاخصه های ارزیابی مصوب گروه ارزیابی پایان نامه پژوهشکده باشد.
5.    پژوهشکده هیچ گونه تعهدی نسبت به چاپ اثر در زمان معین ندارد.
6.    مولف موظف است قبلا اجازه چاپ ونشر پایان نامه خود را ازمرکز محل تحصیل دریافت نموده باشد،  لذا پژوهشکده اثر را بصورت مستقل و فارغ از تعهدات مولف وبه صورت خرید قطعی اخذ مینماید ؛ در نتیجه ، تبعات حقوقی چاپ اثر به عهده نویسنده میباشد.
7.    درج عناوین (دکتر ، استاد، عضو هیات علمی و...)منوط به صلاح دید پژوهشکده میباشد و هیچ گونه تعهدی نسبت به چاپ عناوین، روی جلد و داخل کتاب داده نمیشود.
8.    با توجه به لزوم بررسی تفصیلی اثر توسط گروه ارزیابان و نیز با توجه به اولویت و نوبت دریافت آثار حداقل مدت زمان ارزیابی اولیه 1ماه و ارزیابی نهایی اثر 6 ماه میباشد.
9.    پژوهشکده بنا بر اظهارات مولف، اثر را به عنوان یک پژوهش جدید و غیر تکراری که حاصل تلاشهای ایشان بوده است در نظر میگیرد، لذا در صورت کپی و یا سرقت علمی بودن تمام و یا بخشی از پایان نامه تمامی تبعات حقوقی و جزایی آن معطوف به مولف میباشد.
    10.مفاد قرارداد خرید اثر  و میزان حق الزحمه تالیف بنا بر صلاحدید  شورای علمی پژوهشکده و موافقت صاحب اثر میباشد.
    11.تمامی هزینه های تایپ و ویراستاری  اثر به عهده مولف میباشد.
                                                                        
                                                                         موفق باشید
                                                                 گروه ارزیابی پایان نامه ها


منبع خبر      گروه ارزیابی پایان نامه ها

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی

به گزارش مدیریت ارتباطات و روابط عمومی پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی، جوایز مسابقه کتابخوانی که با حمایت مسئول محترم پژوهشکده و همت مدیریت ارتباطات و رسانه برگزار شد، در مراسمی که به مناسبت میلاد امام رضا علیه السلام برپا گشت، به 8نفر از برگزیدگان به رسم یادبود اهدا گردید.
به همت پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام: وبینار روایت یاری، بازاندیشی بر یاری‌گری‌ عمومی

به همت پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام: وبینار روایت یاری، بازاندیشی بر یاری‌گری‌ عمومی

گروه مطالعات اجتماعی پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی باقرالعلوم(علیه‌السلام) در نظر دارد طی برنامه پژوهشی «روایت یاری»، ابعاد و سازوکارهای یاریگری عمومی در برابر بیماری کرونا را موضوع یک مطالعه و بازاندیشی جمعی قرار بدهد.

پر بازدیدترین ها

دعوت به همکاری پژوهشی

دعوت به همکاری پژوهشی

پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام تنها پژوهشکده‌ای است که به صورت رسمی، مأموریتش پژوهش برای تبلیغ است. پیشتیبانی علمی و پژوهشی از تبلیغات اسلامی یک امر زمین‌مانده است و بسیاری از نیازهای فرهنگی کشور دلالت بر این دارد که تبلیغات اسلامی نیاز به تحرک، سازماندهی و بازنگری در سیاست‌ها، فرایندها و تأمین اثرگذاری مورد نیاز را دارد.
فراخوان مقاله شماره نهم و دهم فصلنامه علمی – تخصصی مطالعات معنوی

فراخوان مقاله شماره نهم و دهم فصلنامه علمی – تخصصی مطالعات معنوی

محمدحسین کیانی با اعلام فراخوان شماره های نهم و دهم مجله گفت: علاقمندان می توانند مقالات خود را به دفتر مجله ارسال کنند.
فراخوان مقاله دوفصلنامه علمی-ترویجی مطالعات معنوی

فراخوان مقاله دوفصلنامه علمی-ترویجی مطالعات معنوی

برخی موضوعات پیشنهادی که می‌تواند مسئلۀ یک مقاله برای دوفصلنامۀ‌ مطالعات معنوی قلمداد شود، به شرح زیر است. روش تألیف مقالات در اکثر موارد به‌گونۀ قوم‌نگارانه (مردم‌نگاری بر پایۀ مشاهده و مصاحبه برای شناخت الگوی فعالیت‌های معنوی‌ ـ عرفانی یک نحله) و تجربه‌نگارانه (در اینجا به‌معنای ثبت و تحلیل یک تجربۀ اجتماعی در حوزۀ عرفان و معنویت) است:
Powered by TayaCMS