گروه مطالعات اسلامی و تولید محتوا

گروه مطالعات اسلامی و تولید محتوا تعريف :
گروه مطالعات اسلامي، گروهي است براي پژوهش در متون اسلامي، بازشناسي و بازتوليد آن ها، احياي مواريث گذشتگان متناسب با نيازهاي كنوني جامعه و سازمان تبليغات اسلامي و براي پاسخگويي به سؤال ها و شبهات موجود و پر كردن خلأهاي علمي و انديشه اي .

وظايف:
1-  تحقيق و پژوهش در حوزه ي معارف اسلامي به منظور بازتوليد پيام و محتواي ديني و تبليغي براي مديران، كارشناسان و مبلغين سازمان
2-  تبيين و ارائه ي انديشه ي اسلامي متناسب با نيازهاي فكري اقشار مختلف جامعه به ويژه فرهيختگان و آسيب شناسي معرفتي و تمايلات ديني به منظور پاسخگويي به شبهات و خلأهاي فكري و علمي
3-  مطالعه ي تطبيقي مكاتب و نحله هاي فكري و معرفتي در حوزه ي اديان و مذاهب اسلامي
4-  بازشناسي مواريث و ذخاير علمي و اسلامي با تصحيح و احياي آثار پيشينيان .

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

مشروح گزارش عملکرد گروه گلشن ابرار - مهر 1396

مشروح گزارش عملکرد گروه گلشن ابرار - مهر 1396

سابقه گلشن ابرار برمیگردد به مجموعه 110 جلدی دیدار با ابرار که در دهه هفتاد بنیانگذاری شد سپس در دو جلد اول و دوم گلشن ابرار تجمیع و چاپ گردید.

پر بازدیدترین ها

No image

سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی...

حجت الاسلام مهدی اسماعیلی مدیر گروه حدیث پژوهشکده در مورد سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی..." گفت: این سخن تا قرن دهم در هیچ یک از کتب روائی شیعی وجود ندارد.
نرم افزار اندروید ذکرها و لحظه ها

نرم افزار اندروید ذکرها و لحظه ها

این نرم افزار بر گرفته از کتابی با همین عنوان تالیف ملا محسن فیض کاشانی است. که اذکار وارده در لحظات مختلف اشاره می کند. این نرم افزار شامل هشت باب می باشد.
نرم افزار اندروید روضه

نرم افزار اندروید روضه

این نرم افزار شامل مجموعه ای از روضه ها از اساتید مشهور کشور می باشد و به صورت رایگان در خدمت مؤمنین خصوصاً واعظین و مداحان و هموطنان عزیز قرار گرفته است.
نرم افزار اندروید بانوی بهشتی

نرم افزار اندروید بانوی بهشتی

این نرم افزار شامل اطلاعاتی درباره زندگی نامه حضرت زهرا (سلام الله علیها) می باشد همچنین در این نرم افزار وقایع تاریخی دوران آن حضرت در موضوعات مختلف ارایه گردیده است.
نرم افزار اندروید مجالس روضه شوشتری

نرم افزار اندروید مجالس روضه شوشتری

این نرم افزار شامل 14 مجلس از سخنرانی های علامه شوشتری در ماه محرم و رمضان می باشد.
Powered by TayaCMS