نشست هفدهم و هجدهم مجمع اهل قلم گروه گلشن ابرار به طور همزمان برگزار گردید.

نشست هفدهم و هجدهم مجمع اهل قلم گروه گلشن ابرار به طور همزمان برگزار گردید.

  نشست هفدهم و هجدهم مجمع اهل قلم گروه گلشن ابرار به طور همزمان برگزار گردید.

نظر به ارتقاء کیفیت مقالات گلشن ابرار، هفدهمین و هجدهمین نشست از جلسات مجمع اهل قلم  11 آذر 89 برگزار گردید.

جلسات 17 و 18 مجمع اهل قلم گروه گلشن ابرار با حضور استاد محمد جعفر طبسی و استاد ناصر باقری بیدهندی برگزار گردید.
 این نشست راس ساعت 15/15 پنجشنبه 11 آذر 89 با حضور اساتید برجسته صاحب تالیف و نویسندگان قلم به دست مجموعه گلشن ابرار شروع به کار کرد.
در نشست اول (هفدهمین مجمع)، محققان محترم آقایان علی کرجی و محمد تقی ادهم نژاد مقالاتشان را ارائه نمودند و اساتید محترم با دقت نظر نکات قابل توجهی را جهت تصحیح و تکمیل مقالات مطرح شده بیان فرمودند. این جلسه تا اذان مغرب ادامه پیدا کرد.
با نظر مساعد ارزیابان مجرب و موافقت سائر عزیزان، پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء نشست دوم (هجدهمین مجمع) نیز برگزار گردید و در آن به جهت حساسیت موضوع، مقاله آقای ادهم نژاد از سوی اساتید و محققان گرامی حاضر در جلسه مورد نقد و بررسی بیشتری قرار گرفت و سپس مقاله سید محمد باقر قزوینی نوشته آقای سید مصطفی ابراهیمی مطرح گردید و نکته نظرات اساتید و سائر پژوهشگران حاضر در جلسه ارائه گردید و در مورد مباحث مربوط به عرفان و فقه و رویا و... نقد وبررسی صورت گرفت و نظرات اصلاحی از سوی اعزه محترم ارائه شد تا پس از اعمال اصلاحات مورد نظر جهت چاپ در مجموعه گلشن ابرار و استفاده عموم آماده گردد.
در پایان این نشست دبیر مجمع اهل قلم ضمن تشکر از حضور پررنگ شرکت کنندگان، از همه عزیزان جهت شرکت در نشستهای بعدی مجمع که بعد از دهه محرم برگزار می گردد، دعوت به عمل آورد. این دو جلسه پس از نزدیک 5 ساعت بحث و بررسی موشکافانه در ساعت 45/19 دقیقه شب به کار خود پایان داد.

 

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

پر بازدیدترین ها

No image

سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی...

حجت الاسلام مهدی اسماعیلی مدیر گروه حدیث پژوهشکده در مورد سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی..." گفت: این سخن تا قرن دهم در هیچ یک از کتب روائی شیعی وجود ندارد.
Powered by TayaCMS