جلد 11 گلشن ابرار به زودی منتشر می شود.

جلد 11 گلشن ابرار به زودی منتشر می شود.

روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم علیه السلام- گلشن ابرار (جلد 11) با پایان یافتن مراحل پژوهش: نگارش، ارزیابی، دفاع در مجمع اهل قلم، اصلاحات، ویرایش، کنترل نهائی، صفحه آرائی و استخراج اعلام و اماکن، در مرحله چاپ و نشر قرار گرفت.

   به گزارش روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم علیه السلام: با هدف ارائه اسوه های علمی، تربیتی و اخلاقی با معرفی شخصیتهای برجسته جهان  تشیع برای نسل حاضر و به منظور پاسخگوئی به مخاطبان فرهنگ دوست جامعه اسلامی پس از تلاش مستمر جمعی از پژوهشگران این مرکز و نظارت و داوری اعضای شورای علمی و اساتید محترم گروه گلشن ابرار، یازدهمین جلد از مجموعه گلشن ابرار در مرحله چاپ و نشر قرار گرفت.

  حجت الاسلام و المسلمین عبدالصمد جودتی با تاکید بر مخاطب شناسی و غنای محتوای مقالات اثر پژوهشی فوق، اظهار داشت: در این کتاب به شرح حال پنجاه تن از عالمان شاخص شیعه در قرون متمادی پرداخته شده است. شخصیتهائی که شرح حالشان در این اثر پژوهشی آمده عبارتند از: ابوهاشم جعفری، ابوطالب انباری، عبدالرحمن خزاعی (مفید نیشابوری)، جعفر طرشتی، عبدالجلیل قزوینی رازی، سید جمال الدین بن طاوس، ابن عنبه ... سید محمدباقر شیرازی، عزیز الله عطاردی، سید ابوالفضل میرمحمدی زرندی و محمد امامی کاشانی که با ترتیب زمانی به مخاطبان ارائه می گردد.

مدیر گروه گلشن ابرار افزود: مجلدات دهگانه قبلی گلشن ابرار نیز که در سالهای گذشته به بازار نشر راه یافته است، زیر نظر اساتید تراجم نگار معاصر و اعضای شورای علمی؛ حجج اسلام آقایان: محمود مهدی پور، ناصر باقری بیدهندی، ناصرالدین انصاری، عبدالرحیم اباذری و محمدجعفر طبسی و توسط پژوهشگران این مرکز نگارش و چاپ و منتشر شده است.

علاقمندان جهت تهیه آثار پژوهشی این مرکز به انتشارات پژوهشکده باقرالعلوم( علیه السلام) مراجعه و یا با شماره تلفن 37837308 با پیش شماره 025 تماس حاصل فرمایند.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

پر بازدیدترین ها

No image

سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی...

حجت الاسلام مهدی اسماعیلی مدیر گروه حدیث پژوهشکده در مورد سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی..." گفت: این سخن تا قرن دهم در هیچ یک از کتب روائی شیعی وجود ندارد.
Powered by TayaCMS