به همت پژوهشکده باقرالعلوم (ع)؛جلد نهم گلشن ابرار بر روی سایت فرهیختگان تمدن شیعی قرار گرفت

به همت پژوهشکده باقرالعلوم (ع)؛جلد نهم گلشن ابرار بر روی سایت فرهیختگان تمدن شیعی قرار گرفت

روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم (ع) – مدیر گروه سایت فرهیختگان تمدن شیعی :بارگذاری جلد نهم کتاب گلشن ابرار بر روی سایت اندیشمندان با موفقیت پایان پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم: داود مهرابی رزوه مدیر گروه سایت اندیشمندان پژوهشکده باقرالعلوم (ع) از بارگذاری جلد نهم گلشن ابرار در این سایت خبر داد.

وی با اعلام این خبر گفت: بارگذاری زندگی نامه 50 تن از علما در سایت فرهیختگان شیعی با موفقیت انجام گرفت و زندگی نامه علما به صورت تفکیک شده در این سایت تخصصی به 462 تن رسید.

مهرابی رزوه در ادامه تصریح کرد: در این دوره بارگذاری زندگی نامه علمایی همچون سید محمد محقق داماد، سید محمد بحرالعلوم، سید محمد حسن مرتضوی لنگرودی، محمد رضا تنکابنی(پدر مرحوم فلسفی)، سید اسد الله شفتی اصفهانی، سید حسن ترک کوه کمره ای، ملا خلیل قزوینی و ... به چشم می خورد.

مدیر گروه سایت اندیشمندان افزود: همچون گذشته دز حال تحقیق و بررسی هرچه بیشتر زندگی نامه علما برای بارگذاری روی سایت هستیم.

این مدیر پژوهشی همچنین از بارگذاری تصاویر علما در آینده خبر داد.

لازم به ذکر است: سایت انديشمندان يکي از پر بازديد ترين سايت هاي پژوهشکده باقرالعلوم (ع) است که علاقه مندان می توانند برای بازدید از این سایت به آدرس: http://nbo.ir مراجعه فرمایند.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

پر بازدیدترین ها

No image

سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی...

حجت الاسلام مهدی اسماعیلی مدیر گروه حدیث پژوهشکده در مورد سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی..." گفت: این سخن تا قرن دهم در هیچ یک از کتب روائی شیعی وجود ندارد.
دلایل وقوع حادثه کربلا

دلایل وقوع حادثه کربلا

اموی ها و دیگرانی که بعد از پیغمبر بر سر کار آمدند چهار کار عمده انجام دادند. آن چهار کار عبارتند از: 1- ولایت ستیزی، 2- دین ستیزی، 3- عدالت ستیزی، 4- تقدس زدایی. در هر جامعه ای با هر شرایطی و در هر زمانی این چهار آفت پیدا شود همان قضایا تکرار می شود.
Powered by TayaCMS