برگزاری نشست شورای پژوهشی پژوهشکده باقرالعلوم(ع)

برگزاری نشست شورای پژوهشی پژوهشکده باقرالعلوم(ع)

نشست صمیمی شورای پژوهشی پژوهشکده باقرالعلوم(ع) با حضور جناب آقای محمدی مدیر طرح و برنامه سازمان تبلیغات اسلامی برگزار گردید.

در این نشست ابتدا جناب آقای دکتر قشقایی رئیس پژوهشکده ضمن خیر مقدم خدمت مهمانان گرامی به تشریح اهداف و برنامه‌های آینده پژوهشکده پرداختند و از مدیران گروه‌ها و اعضای شورا خواستند که مطابق با برنامه‌های پیش‌بینی شده، طرح‌های پژوهشی ارائه دهند.

سپس حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای رادنیک مدیر شورای راهبردی پژوهشکده به کلیاتی از طرح‌ها و کارهای انجام شده در پژوهشکده اشاره کردند و از جناب آقای محمدی خواستند که پژوهشکده را در رسیدن به اهداف و برنامه های خود یاری نمایند.

مدیران گروه‌ها به ترتیب حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر هاشمیان مدیر گروه تبلیغ و ارتباطات دینی، حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر خان‌محمدی مدیر گروه تربیتی اجتماعی (رصد و نیازسنجی) و حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای جهانی مدیر گروه تولید محتوای تبلیغی هر یک گزارشی از فعالیت‌ها و پروژه‌های در دست انجام گروه ارائه کردند.

در پایان حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر زینتی و غفاری‌فر از اعضای شورای پژوهش به بیان نکاتی در مورد اهتمام و ضرورت توسعه و گسترش نظام تبلیغ توسط سازمان تبلیغات نکاتی را مطرح کردند.

در پایان جناب آقای محمدی مدیر طرح و برنامه سازمان تبلیغات اسلامی با بیان این نکته که پژوهشکده باقرالعلوم(ع) کارهای ارزشمند، مفید و کاربردی را در کارنامه خود دارد لکن نیاز به ایجاد پل ارتباطی جهت جریان اطلاعات و محصولات بین سازمان و زیر مجموعه هایش با پژوهشکده لازم است، ارتباطات گسترده‌ای شکل بگیرد.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

زندگینامه حضرت معصومه (سلام الله علیها)

زندگینامه حضرت معصومه (سلام الله علیها)

فاطمه معصومه (س) مشهور به کریمه اهل بیت، دختر امام کاظم(ع) و خواهر امام رضا(ع). حضرت معصومه در ۲۰۱ قمری برای دیدار برادرش امام رضا(ع) در طوس، از مدینه به ایران آمد؛ اما در میانه راه، به علت بیماری درگذشت و در قم مدفون شد. عالمان شیعه، ویژگی‌های شخصیتی و علمی وی را ستوده و از او روایاتی نیز نقل کرده‌اند.
No image

برگزاری جلسه بررسی طرح آسیب‌های اجتماعی

جلسه بررسی طرح آسیب‌های اجتماعی با حضور جناب آقای محمدی مدیر طرح و برنامه سازمان تبلیغات اسلامی، جناب آقای دکتر قشقایی رئیس پژوهشکده باقرالعلوم(ع)، جناب آقای دکتر سلیمی ناظر طرح، جناب آقای دکتر خان‌محمدی مدیر گروه تربیتی اجتماعی و جناب آقای محمدرضا انواری کارشناس گروه برگزار شد.
No image

برگزاری نشست شورای پژوهشی پژوهشکده باقرالعلوم(ع)

نشست صمیمی شورای پژوهشی پژوهشکده باقرالعلوم(ع) با حضور جناب آقای محمدی مدیر طرح و برنامه سازمان تبلیغات اسلامی برگزار گردید.
No image

جلسه مقدماتی برگزاری همایش آینده‌پژوهی اینترنت و فضای مجازی

جلسه مقدماتی برگزاری همایش آینده پژوهی اینترنت و فضای مجازی با حضور جناب آقای محمدی مدیر محترم طرح و برنامه سازمان تبلیغات اسلامی برگزار گردید.

پر بازدیدترین ها

No image

سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی...

حجت الاسلام مهدی اسماعیلی مدیر گروه حدیث پژوهشکده در مورد سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی..." گفت: این سخن تا قرن دهم در هیچ یک از کتب روائی شیعی وجود ندارد.
Powered by TayaCMS