امضای تفاهم‌نامه همکاری بین پژوهشکده باقرالعلوم (ع) و مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین پژوهشکده باقرالعلوم (ع) و مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی

پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی باقرالعلوم (ع) و مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی در راستای گسترش تعاملات و همکاری­های علمی، پژوهشی و تبادل تجربیات در زمینه­های مورد توافق و بهره‌مندی از امکانات و توانمندی‌های متقابل؛ تفاهم نامه امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم (ع)؛ همکاری مشترک در زمینه‌های علمی، پژوهشی و خدمات مربوط، معرفی و انجام طرح‌های اولویت دار و پروژه‌های تحقیقاتی به یکدیگر، برگزاری کارگاه‌ها، همایش‌ها، نشست‌های علمی، کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و مناظره متناسب با موضوعات مورد توافق طرفین، دعوت از اساتید، محققان و دانش پژوهان نخبه جهت تبادل اطلاعات علمی و کارشناسی و ایجاد زمینه دستیابی مشترک به بانک اطلاعاتی و علمی و منابع مورد نیاز از جمله زمینه‌های همکاری این تفاهم نامه است.

تفاهم نامه یاد شده در تاریخ 10 اردیبهشت 97 به امضای دکتر حسین قشقایی رئیس پژوهشکده باقرالعلوم (ع) و حجت السلام و المسلمین علی مخدوم رئیس مرکز ملی پاسخگوئی به سوالات دینی رسید.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

زندگینامه حضرت معصومه (سلام الله علیها)

زندگینامه حضرت معصومه (سلام الله علیها)

فاطمه معصومه (س) مشهور به کریمه اهل بیت، دختر امام کاظم(ع) و خواهر امام رضا(ع). حضرت معصومه در ۲۰۱ قمری برای دیدار برادرش امام رضا(ع) در طوس، از مدینه به ایران آمد؛ اما در میانه راه، به علت بیماری درگذشت و در قم مدفون شد. عالمان شیعه، ویژگی‌های شخصیتی و علمی وی را ستوده و از او روایاتی نیز نقل کرده‌اند.
No image

برگزاری جلسه بررسی طرح آسیب‌های اجتماعی

جلسه بررسی طرح آسیب‌های اجتماعی با حضور جناب آقای محمدی مدیر طرح و برنامه سازمان تبلیغات اسلامی، جناب آقای دکتر قشقایی رئیس پژوهشکده باقرالعلوم(ع)، جناب آقای دکتر سلیمی ناظر طرح، جناب آقای دکتر خان‌محمدی مدیر گروه تربیتی اجتماعی و جناب آقای محمدرضا انواری کارشناس گروه برگزار شد.
No image

برگزاری نشست شورای پژوهشی پژوهشکده باقرالعلوم(ع)

نشست صمیمی شورای پژوهشی پژوهشکده باقرالعلوم(ع) با حضور جناب آقای محمدی مدیر طرح و برنامه سازمان تبلیغات اسلامی برگزار گردید.
No image

جلسه مقدماتی برگزاری همایش آینده‌پژوهی اینترنت و فضای مجازی

جلسه مقدماتی برگزاری همایش آینده پژوهی اینترنت و فضای مجازی با حضور جناب آقای محمدی مدیر محترم طرح و برنامه سازمان تبلیغات اسلامی برگزار گردید.

پر بازدیدترین ها

No image

سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی...

حجت الاسلام مهدی اسماعیلی مدیر گروه حدیث پژوهشکده در مورد سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی..." گفت: این سخن تا قرن دهم در هیچ یک از کتب روائی شیعی وجود ندارد.
Powered by TayaCMS