امضای تفاهم‌نامه همکاری بین پژوهشکده باقرالعلوم (ع) و مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین پژوهشکده باقرالعلوم (ع) و مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی

پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی باقرالعلوم (ع) و مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی در راستای گسترش تعاملات و همکاری­های علمی، پژوهشی و تبادل تجربیات در زمینه­های مورد توافق و بهره‌مندی از امکانات و توانمندی‌های متقابل؛ تفاهم نامه امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم (ع)؛ همکاری مشترک در زمینه‌های علمی، پژوهشی و خدمات مربوط، معرفی و انجام طرح‌های اولویت دار و پروژه‌های تحقیقاتی به یکدیگر، برگزاری کارگاه‌ها، همایش‌ها، نشست‌های علمی، کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و مناظره متناسب با موضوعات مورد توافق طرفین، دعوت از اساتید، محققان و دانش پژوهان نخبه جهت تبادل اطلاعات علمی و کارشناسی و ایجاد زمینه دستیابی مشترک به بانک اطلاعاتی و علمی و منابع مورد نیاز از جمله زمینه‌های همکاری این تفاهم نامه است.

تفاهم نامه یاد شده در تاریخ 10 اردیبهشت 97 به امضای دکتر حسین قشقایی رئیس پژوهشکده باقرالعلوم (ع) و حجت السلام و المسلمین علی مخدوم رئیس مرکز ملی پاسخگوئی به سوالات دینی رسید.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

دلایل وقوع حادثه کربلا

دلایل وقوع حادثه کربلا

اموی ها و دیگرانی که بعد از پیغمبر بر سر کار آمدند چهار کار عمده انجام دادند. آن چهار کار عبارتند از: 1- ولایت ستیزی، 2- دین ستیزی، 3- عدالت ستیزی، 4- تقدس زدایی. در هر جامعه ای با هر شرایطی و در هر زمانی این چهار آفت پیدا شود همان قضایا تکرار می شود.

پر بازدیدترین ها

No image

سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی...

حجت الاسلام مهدی اسماعیلی مدیر گروه حدیث پژوهشکده در مورد سند حدیث معروف "الدهر أنزلنی ثم أنزلنی..." گفت: این سخن تا قرن دهم در هیچ یک از کتب روائی شیعی وجود ندارد.
Powered by TayaCMS