اتمام مرحله چاپ مجموعه پرسش ها و پاسخ های دانش آموزی

اتمام مرحله چاپ مجموعه پرسش ها و پاسخ های دانش آموزی

در پژوهشکده باقرالعلوم (ع) صورت گرفت؛

اتمام مرحله چاپ مجموعه پرسش ها و پاسخ های دانش آموزی

روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم (ع) – حسن رضایی مدیر گروه پژوهه پژوهشکده باقرالعلوم (ع) اعلام کرد: مرحله چاپ مجموعه پرسش ها و پاسخ های دانش آموزی در قالب 18 جلد کتاب پالتویی، به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم (ع): حسن رضایی مدیر گروه پژوهه اعلام کرد که مرحله چاپ مجموعه پرسش ها و پاسخ های دانش آموزی در قالب 18 جلد کتاب پالتویی، به پایان رسیده و این مجموعه در سه هزار دوره توسط شرکت چاپ و نشر بین الملل منتشر شده است.

وی گفت: این مجموعه ارزشمند حاصل تلاش واحد پاسخ به سوالات و شبهات دینیِ گروه پژوهه اس

ت و به سفارش اداره گفتمان های دینی وابسته به معاونت تبلیغ سازمان تبلیغات، تدوین و به جامعه مخاطب عرضه شده است.

مدیر گروه پژوهه افزود: در تدوین این مجموعه از همکاری صمیمانة محققین و اساتید ارجمند حوزه و دانشگاه استفاده شده و لازم است در اینجا از همه کسانی که در جمع آوری سؤالات و تدوین این مجموعه نقش ایفا کرده اند صمیمانه تشکر نمایم.

وی با اشاره به اینکه این مجموعه در پنج محور اصلی تدوین شده گفت: اولین محور از این مجموعه با عنوان زلال احکام و در دو جلد آماده سازی شده است.

 

رضایی در خصوص محور دوم ایم مجموعه خاطر نشان کرد: محور دوم از این مجموعه با عنوان راه و روان به مجموعه سوالات روانشناسی اختصاص پیدا کرده و در قالب هفت جلد مهیا شده است.

این مدیر پژوهشی تأکید کرد: محور سوم با عنوان بیراهه به سوالات پیرامون نحله های فکری و فرق انحرافی پرداخته و در قالب 4 جلد آماده شده است.

 

رضایی با اشاره به محور چهارم افزود: محور چهارم از این مجموعه با عنوان «ریحانه» به سوالات پیرامون مقام و جایگاه زن در اسلام و خانواده می پردازد و در قالب 3جلد تدوین شده است.

 

 

مدیرگروه پژوهه با ارائه توضیحاتی در مورد آخرین محور گفت: این مجموعه با عنوان «حریم عفاف» مجموعه پاسخ هایی پیرامون سوالات دانش آموزی در مورد عفاف و حجاب است که در 2 جلد به چاپ رسیده است.

 

 

وی ابراز امیدواری کرد که این مجموعه بتواند پاسخگوی بخشی از دغدغه های ذهنی و سؤالات جامعه عزیز دانش آموزی بوده و در

راستای رشد و تعالی آنها مفید واقع شود.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

سالروز وفات حضرت خدیجه کبری(س)

سالروز وفات حضرت خدیجه کبری(س)

یکی از آثار و برکات ذکر صلوات از بین بردن نفاق و تفرقه و اختلاف و دوئیت است.
سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر

سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر

مدتي پس از اشغال خرمشهر، ركود محسوسي بر جبهه ها حاكم گرديد. تا اينكه در تاريخ 1359/10/15 اولين عمليات با نام "نصر" براي آزادسازي اين شهر انجام شد
اعلام بررسی 7 مقاله گلشن ابرار

اعلام بررسی 7 مقاله گلشن ابرار

حجت الاسلام و المسلمین جودتی، مدیر محترم گروه گلشن ابرار پژوهشکده باقرالعلوم(ع) اعلام کردند:
Powered by TayaCMS