اتمام مرحله چاپ مجموعه پرسش ها و پاسخ های دانش آموزی

اتمام مرحله چاپ مجموعه پرسش ها و پاسخ های دانش آموزی

در پژوهشکده باقرالعلوم (ع) صورت گرفت؛

اتمام مرحله چاپ مجموعه پرسش ها و پاسخ های دانش آموزی

روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم (ع) – حسن رضایی مدیر گروه پژوهه پژوهشکده باقرالعلوم (ع) اعلام کرد: مرحله چاپ مجموعه پرسش ها و پاسخ های دانش آموزی در قالب 18 جلد کتاب پالتویی، به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکدۀ باقرالعلوم (ع): حسن رضایی مدیر گروه پژوهه اعلام کرد که مرحله چاپ مجموعه پرسش ها و پاسخ های دانش آموزی در قالب 18 جلد کتاب پالتویی، به پایان رسیده و این مجموعه در سه هزار دوره توسط شرکت چاپ و نشر بین الملل منتشر شده است.

وی گفت: این مجموعه ارزشمند حاصل تلاش واحد پاسخ به سوالات و شبهات دینیِ گروه پژوهه اس

ت و به سفارش اداره گفتمان های دینی وابسته به معاونت تبلیغ سازمان تبلیغات، تدوین و به جامعه مخاطب عرضه شده است.

مدیر گروه پژوهه افزود: در تدوین این مجموعه از همکاری صمیمانة محققین و اساتید ارجمند حوزه و دانشگاه استفاده شده و لازم است در اینجا از همه کسانی که در جمع آوری سؤالات و تدوین این مجموعه نقش ایفا کرده اند صمیمانه تشکر نمایم.

وی با اشاره به اینکه این مجموعه در پنج محور اصلی تدوین شده گفت: اولین محور از این مجموعه با عنوان زلال احکام و در دو جلد آماده سازی شده است.

 

رضایی در خصوص محور دوم ایم مجموعه خاطر نشان کرد: محور دوم از این مجموعه با عنوان راه و روان به مجموعه سوالات روانشناسی اختصاص پیدا کرده و در قالب هفت جلد مهیا شده است.

این مدیر پژوهشی تأکید کرد: محور سوم با عنوان بیراهه به سوالات پیرامون نحله های فکری و فرق انحرافی پرداخته و در قالب 4 جلد آماده شده است.

 

رضایی با اشاره به محور چهارم افزود: محور چهارم از این مجموعه با عنوان «ریحانه» به سوالات پیرامون مقام و جایگاه زن در اسلام و خانواده می پردازد و در قالب 3جلد تدوین شده است.

 

 

مدیرگروه پژوهه با ارائه توضیحاتی در مورد آخرین محور گفت: این مجموعه با عنوان «حریم عفاف» مجموعه پاسخ هایی پیرامون سوالات دانش آموزی در مورد عفاف و حجاب است که در 2 جلد به چاپ رسیده است.

 

 

وی ابراز امیدواری کرد که این مجموعه بتواند پاسخگوی بخشی از دغدغه های ذهنی و سؤالات جامعه عزیز دانش آموزی بوده و در

راستای رشد و تعالی آنها مفید واقع شود.

این موضوعات را نیز بررسی کنید:

جدیدترین ها در این موضوع

دوره تربیت مدرس کتاب «انسان 250 ساله» برگزار می‌شود.

دوره تربیت مدرس کتاب «انسان 250 ساله» برگزار می‌شود.

کارگروه مکتب امام خمینی (رحمه الله علیه) پژوهشکده باقرالعلوم (علیه السلام) با همکاری مؤسسه صهبا برگزار می نماید: دوره تربیت مدرس کتاب انسان 250 ساله
عید سعید فطر مبارک باد

عید سعید فطر مبارک باد

پر بازدیدترین ها

No image

اتمام نگارش مقالات پروژه سیره پیامبر اعظم( ص)

کار نگارش و تدوین مقالات سیره پیامبر اعظم (ص) از مجموعه کلان پروژه فرهنگ نامه جامع علوم اسلامی و انسانی با عنوان «فرهنگ سیره نبی اعظم » پایان یافت.
No image

اهداف گروه پژوه

No image

معرفی گروه پژوهه

Powered by TayaCMS